2003 bertone cabrio lpg takılmalımı?

cewrap

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım hayırlı olsun bendede var yeni aldım 2002 modekl lpg litente tutukluk yapıo bi bilgin varmı ? bilecikte arabanın markası ne onu b ilmiyo oto sanayiciler

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Günde 45km en azından ayda 1000km yapar. Bence hemen taktır derim 1yıla kalmaz parasını amorti eder Tolga. Bende 1.6 astra-g var herhalde aşağı yukarı yakıt sarfiyatları aynıdır diye düşünüyorum.Şuan için km de sakin kullanırsam 165kuruş ve azcık dahada aşağısı deli gibi klima acık bastırırsamda(otobanda 200km/saat hızla) 215 kuruş gibi yakıyor. Yalnız herkesinde dediği gibi usta çok önemli bu işte. Ben marka olarak BRC kullanıyorum son derecede memnunum.
Harfiyen katılıyorum ve her gecen gun neden lpg ye gecıs yapmıyorum dıye kendime kızıp,hayıflanıyorum...

gOkO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Harfiyen katılıyorum ve her gecen gun neden lpg ye gecıs yapmıyorum dıye kendime kızıp,hayıflanıyorum...

Cengiz abi senin araba bende olsa bende çelişkide kalırdım belki ama şu da var en kötü ihtimalle %30 tasarruf edeceksin.Zaten arabayla yarışmadığın için çekişteki farkı sadece dynoda anlayabilirsin.Eğer çok yol yapmıyorsan belki gerek yok ama aklın yolu lpg ne yazıkki Türkiye şartlarında...

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cengiz abi senin araba bende olsa bende çelişkide kalırdım belki ama şu da var en kötü ihtimalle %30 tasarruf edeceksin.Zaten arabayla yarışmadığın için çekişteki farkı sadece dynoda anlayabilirsin.Eğer çok yol yapmıyorsan belki gerek yok ama aklın yolu lpg ne yazıkki Türkiye şartlarında...
gökhan ben de hep öyle avutuyorum kendimi çok yol yapmıyorum falan diye ama aslında lpg cok mantıklı tabii gazın fiyatı artmaz ise şimdiki sistemlerde öyle pek performans kaybı yaşamıyorsun eskidendi onlar şimdi ne lüx araçlara lpg taktırıyorlar inanamazsın,ayrıca aracın bakımlıysa gaz da da cok sağlıklı çalışıyor ama montaj ve işçilik çok önemli tabii, aslında paraya kıyıp teleflexs gfi taktırmak lazım dünyanın en iyi sistemi

Bertone_Cabrio

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun cewrap benımkınde çok şukur oyle bır sorun yok senın ıstanbula gelmen laızm maslakta ustalar var bakıyorlar elektrıklı tentelere ama kotu haber şu cıddı paralar alıyorlar benım tanıdıgım bır usta pejo 206cc aldı tavan bozuk o kendısı usta olmasına ragmen tavan ıcın 3 mılyar dan fazla para harcadı calısması ıcın gerısını sen dusun artık zaten servıse goturursende 2 katı daha fazla masraf cıkarırlar o yuzden işin bıraz zor ALLAH yardımcın olsun ama bencede en ıyı ıhtımal maslak oto sanayıne getırmen lazım

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Teşekkür ederim cok memnun um herkesede tavsıye ederım hala en ufak arıza lambası yanmadı cekıs dusmedı benzındede %35-40 arası dusu oldu 200 tl yakıyor km de bende memnunun benım ıcın km de 200 tl yakması yeterlıydı ve bu hedefe ulastım daha assagısı olsun dıye bır cabam yok cunku aynı zamanda 2010 model doblo var yenı kasa 1.6 dızel oda 200 tl yakıo

Hayırlı olsun dostum doğru yolu bulanlardansın. LPGde araba bayılıyor performans düşüyor diyenler hiç Araçna lpg taktırmayan veya eskiden (karburatörlü veya tek nokta enjeksiyon araba ya taktırıp) mağdur olanlar.
Artık arabanla doya doya gezme zamanı :)

cewrap

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim tente çalışıyo tolga arkadaşım kapanırken takılıyo alarm verip kesio sonra tenteyi elle sallıyoruz devam ediyo bir daha duruyo ve tam kapanacağı sırada donuyo öyle kaldı satılığa çıkardık zaten burda hiç bişeyinden anlamıyolar bıktım sağa sola gitmekten :) büyük şehir arabası köyde olmuyo- Umarım satabilrim

Bertone_Cabrio

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gördüm ilanını sahibindende hayırlı satışlar dilerim. Bu arada ALPMURAT teşekkur ederım ıyı nıyetlerın ıcın kesınlıkle lpg yı tavsıye edıyorum ozellıklede BRC

Bertone_Cabrio

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
350 tl yakıyordu 200 tl ye dustu bu kadar dıyorum cekıstede hıcbır kayıp yok maşallah bunu oku ona gore karar ver