2004 Vectra 2.0 T alsam mı?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan hdereli
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
2,0T vectra çok güzel bi araç. Vergisi biraz fazla ayrıca yakıt ve bakım masraflarıda fazla sanırım.
Ben vectra 1,6 edition düşümüyorum. Comfort modellere göre çok artısı var.özellikle sunroof. Eğer çok fazla hız tutkun yoksa sanada öneririm...

herşeyinden memnun kalsan da permorfmasn konusunda hayal kırıklığına uğrarsın. bende de hız tutkusu yoktur ama altımda istediğimde canavara dönüşebilecek araç isterim.

ayrıca sunroof un da bence cazibesi yok. belli zaman sonra cam fitilleri aşınınca , koltuklar üzerinde su damlaları görmen muhtemel.

herşeyinden memnun kalsan da permorfmasn konusunda hayal kırıklığına uğrarsın. bende de hız tutkusu yoktur ama altımda istediğimde canavara dönüşebilecek araç isterim.

ayrıca sunroof un da bence cazibesi yok. belli zaman sonra cam fitilleri aşınınca , koltuklar üzerinde su damlaları görmen muhtemel.

İyi ama ben şimdiye kadar sunroofun fitillerinden içeri su alan bi opele rastlamadım (Araç takla atmış ve sunrooftan işlem görmüşse başka)

Vectra C ye 1,6 motor az geliyo diyen bi insanın,Mutlaka 2000cc ve üzeri çok kallavi bi araba kullanıyo olması lazım.Yeni sattığım astrada da 1,6 ecotech motor vardı.Ama arabada 4 kişi varken bile ok gibi fırlardı. bu araç astradan 140 kg ağır sadece. Kulaktan dolma bilgilerle yanlış yönlendiriyorsunuz insanları...:(

Araba almak isteyen,arabaya biner gaza basar hoşuna giderse alır...

vectra 1.6 ya biz vectracılar zaten hantaldır diyoruz onun nedeni şehir içini kast ediyrouz yoksa vectra uzun yolda yolu bulursa kapatır gider canavarada dönüşür.. ama o orantıda da benzin yer..

sunroof a gelince bu mahmutbey oto saniyide sokak arası ustasında yapılan sunroof değil Op orjinal opelin kendi sunroofu ben daha bir orjinal sunrooflu opelden böyle bir sıkıntı duymadımki duyucağımıda sanmam bu forumda bir çok orjinal sunrooflu arkadaşlar var 98 model 99 model araçları var 10 yıllık araçda daha en ufak bir sunroof şikayetleri yok...

bence kulakdan dolma bilgilerle heleki sürmeden bilmeden peşin konuşmamak gerek..

sunroof dan bir şikayet çikacani sanmam.benim araç 2004 model daha içeri su aldini diil yüksek hizda rüzgar sesi bile aldini bilmem.her türlü işkenceyide gördü:D yağmuru soğuğu kari güneşi 5.5 yildir bi sorun çikmadi..ayrica sunrofn keyfi bambaşka:D

Mustafa, darkmoon, loading ;

sunroof lu Vectra C 1.6 aracınızla sizlere keyifli sürüşler diliyorum...Allah kaza bela vermesin. sadece bazı şeylerin olma ihtimalini söyledim.

Astradan vectraya geçenler, 1.6 vectranın performansını beğeniyor olabilir. beni tatmin etmedi. dikkatinizi çekerse 2.0 Turbo hakkında yorumlarını istemiştim. zaten buraya herkes kendi yorumunu yazmıyor mu? ben de kendi yorumumu yazdım. asla teknik bilgiler vermedim, hepsi bana ait yorumlar.

ben 1.6 vectradan memnun kalmadım, bu düşüncemi değiştirebilecek misiniz? sizler de "harika araç, basınca önümde kimse duramıyor" yaz. hatta 2007 model 1.6 vectra alan bir üyemiz "arabaya bindiğimi vectrada anladım" demiş. bunlar gayet doğal şeyler. herkesin arabadan beklentisi farklıdır.

Sayın , Kayseriden katılan hemşerim Mustafa bey, bi dönem E36 kasa 318 İS aracım vardı. satmak zorunda kaldık. yani doğru bildin, 2000 cc kallavi bi araban vardır derken.

seviyeyi koruyalım.

Son düzenleme:
usta cok mu zengınsın???? ya 100 lıra ıle 250 km yol dıyolar basmazsan az paramı bu yazın bı denıze gıtcen yol parasıeglence parasını geccek.... al bı tane 1.9 cdtı vectra ondada turbo var az yakıyo daha ne dusunuyosun ondan sonra koy mazotu unut gıtsın.. lpg bana bı yerde cok mantıksız gelıyor araca benzın alıyosun lpg alıyosun ne anladım bn bu ısten??? yok ceyrek depo olmazsa parca bozuluo yok bılmem ne..... al cdtı bak yoluna sonra...

herkes sunroof konusunda bilgilerini yazmislar kisa bir notta benden olsun 94 model vectramda sunroof vardi orjinal 3-5 ay önce sattik nebir damla akitma nede en ufak bir ariza verdi..sattigimizda 15 yasinda idi..
vecra 1.9 cdti yi tavsiye ederim. cimri bir canavar birde ciple korkunc bir canavara dönüsür ..test edip onaylandi..

Mustafa, darkmoon, loading ;

sunroof lu Vectra C 1.6 aracınızla sizlere keyifli sürüşler diliyorum...Allah kaza bela vermesin. sadece bazı şeylerin olma ihtimalini söyledim.

Astradan vectraya geçenler, 1.6 vectranın performansını beğeniyor olabilir. beni tatmin etmedi. dikkatinizi çekerse 2.0 Turbo hakkında yorumlarını istemiştim. zaten buraya herkes kendi yorumunu yazmıyor mu? ben de kendi yorumumu yazdım. asla teknik bilgiler vermedim, hepsi bana ait yorumlar.

ben 1.6 vectradan memnun kalmadım, bu düşüncemi değiştirebilecek misiniz? sizler de "harika araç, basınca önümde kimse duramıyor" yaz. hatta 2007 model 1.6 vectra alan bir üyemiz "arabaya bindiğimi vectrada anladım" demiş. bunlar gayet doğal şeyler. herkesin arabadan beklentisi farklıdır.

Sayın , Kayseriden katılan hemşerim Mustafa bey, bi dönem E36 kasa 318 İS aracım vardı. satmak zorunda kaldık. yani doğru bildin, 2000 cc kallavi bi araban vardır derken.

seviyeyi koruyalım.

benim eski arabam 3.20 idi vectra hantal zaten bunu söyledim şehir içinde hantal şehir içinde yani ben istanbulda oturuyorum seri olsa ne olabilirki araba arabayla zaten serilik gerektiricek bir yol olmuyor.. açıkcası eskisi gibide araba sürmüyorum öyle aralara giriyim makas atıyım falan..
uzun yolda sol şeridi kapatırsanız ben bu sene fethiye alanya ya gittim uzun yolda tıklamadan 160-180 çok rahat sabit o süratlerde gittim araba tıklamadı.. zaten nasıl gittiğimide anlamadım kadrana bakdığımda 160 ile gittiğimi anladım araba katiyen hissetirmiyor gittiğin sürati..
sana hak veriyorum bence araba 2.0 dır kesinlikle güzel bir 2.0 150 beygir yada üstü bir araba alıcaksın performansın keyfine bakıcaksın ama ne kadar çok köfte o kadar çok ekmek..

usta cok mu zengınsın???? ya 100 lıra ıle 250 km yol dıyolar basmazsan az paramı bu yazın bı denıze gıtcen yol parasıeglence parasını geccek.... al bı tane 1.9 cdtı vectra ondada turbo var az yakıyo daha ne dusunuyosun ondan sonra koy mazotu unut gıtsın.. lpg bana bı yerde cok mantıksız gelıyor araca benzın alıyosun lpg alıyosun ne anladım bn bu ısten??? yok ceyrek depo olmazsa parca bozuluo yok bılmem ne..... al cdtı bak yoluna sonra...

herkes sunroof konusunda bilgilerini yazmislar kisa bir notta benden olsun 94 model vectramda sunroof vardi orjinal 3-5 ay önce sattik nebir damla akitma nede en ufak bir ariza verdi..sattigimizda 15 yasinda idi..
vecra 1.9 cdti yi tavsiye ederim. cimri bir canavar birde ciple korkunc bir canavara dönüsür ..test edip onaylandi..

peki. bir de cDTI modelleri araştırayım bakalım. teşekkür ederim.

Geri