2006 astra H elegance müzik sistemi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ERGÜ
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ERGÜ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2006 astra H elegance aracımın fabrika çıkışlı orjinal cd çaları var bu cd30 mp3 yazıyor

Merak ettiğim şu Orjinaline dokunmadan daha kaliteli ses nasıl alabiliriz ?

Evet arkadaşlar yardımlaarınızı bekliyorum

valahi şimdik daha kaliteli sess nasıl alabiliriz diyorsun mevcut sistemi ellemiyeceğiz herhalde sadece ses daha güzel olucak anladığım kadarıylan ben de sesi yetersiz buldugum için arkadaşım durumu anlatım müzüi ses sistemiylen uraşır aracın bağacına cok güzel bir sistem kurdu büyük ses bufuru kasasıylan beraber bass deyil bakk sess olacak anfisini felan cekti anfinin girisini sol iki hoperlörden aldı bir de anahtar koydu isdediğin zaman acıyorsun o kadar muhteşem bir ses oluyor ki anlatamamm sanki sinemada böyle cok güzel dene bence benim diyeceğim bu

Saol yavuz
Teşekkür ederim

orjinal sisteme fazla dokunmak istemiyorsan teyip kalsın orjinali sen sadece 4 ad. jbl mid takım ( ön ve arka kolonların yerine )bagajada 2 ad. jbl 1200watt woofer 2 ad. jbl anfi tamamdır . en sade ve fazla orjinalliği bozmaz .ondan sonra dıp tıs dıp tıs :)

2006 astra H elegance aracımın fabrika çıkışlı orjinal cd çaları var bu cd30 mp3 yazıyor

Merak ettiğim şu Orjinaline dokunmadan daha kaliteli ses nasıl alabiliriz ?

Evet arkadaşlar yardımlaarınızı bekliyorum

kardeş bende aynı dertten müzdariptim.. ama en arkaya camın önüne 2 tane sıradan hoparlör taktırdım.. herkes arabada bufır mı var diyor:)) şuan orijinal sisteme göre mükemmel diyebileceğim bir ses var araçta

kardeş bende aynı dertten müzdariptim.. ama en arkaya camın önüne 2 tane sıradan hoparlör taktırdım.. herkes arabada bufır mı var diyor:)) şuan orijinal sisteme göre mükemmel diyebileceğim bir ses var araçta

peki taktırdığın kolaonlar ne marka yada ölçü varmı

Hasan aynı ana üniteye sahip corsa d ye bu hafta sonu sistem uygulaması yapacağım.Konuyu forumda detaylı aktaracağım.

peki taktırdığın kolaonlar ne marka yada ölçü varmı

inan markası bile yok ama ses beni tatmin ediyor.. modeli hani paynır 6985 ler var ya o tip işte... arka kolonlara paralel bağlattım şuan bence süper..

Geri