2006 astra H elegance müzik sistemi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ERGÜ
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Astra H nin ön Kapılardaki ve arka kapılardaki hoporlörler Kaç cm lik Bileniniz varmı?

Astra H sadece 4 kapıya daha kaliteli kolonlar takmak istiyorum acaba bunlar uyarmı

ponnernx5.jpg

Önler 16.5cm arkalar 13cm.diye biliyorum,Hasan bende Gökhan'ın yöntemi gibi birşey düşünüyorum....

size.jpg

Размер колонок Opel Astra (5 door HB)

Размер колонок в передних дверях - 16,5 см.
Размер колонок в задних дверях - 13 см.

Размер колонок Opel Astra GTC (3 door HB)

Размер колонок в передних дверях - 16,5 см.
Размер колонок сзади - 16,5 см.

Монтажная глубина Opel Astra GTC (3 door HB)

В двери GTC возможна установка динамиков с монтажной глубиной до 77мм, если ставить на метал двери, без проставочных колец и подиумов.

Son düzenleme:
Anladım abi bende zaten çok bişey istemiyorum 4 kolona sadık kalıp orjinal cd çalara 2 tane daha eklerim belki arka ya

Aytekin abi sen nedersin
sıradan bişey sadece kolon takıp daha güzel bi ses yaratmak istiyorum abartmadan

Hasan resmini koydukların component.amfisiz sürersen işe yaramaz.amfi kullanacaksan koaksiyal hoparlör almalısın ama o da çok farketmez ses kalitesi ve seviyesinde.Boşa masraf olur.
Acele etmeyin ben bi yapayım uygulamayı kobay olarak:D

Hasan resmini koydukların component.amfisiz sürersen işe yaramaz.amfi kullanacaksan koaksiyal hoparlör almalısın ama o da çok farketmez ses kalitesi ve seviyesinde.Boşa masraf olur.
Acele etmeyin ben bi yapayım uygulamayı kobay olarak:D

Evet haklısın benim pek bi bilgim yok o yüzden boşa gitsin istemiyorum param
Seni bekleyip görmek lazım

bende jbl gt507c mi ne complar var onları pioneer deh 4000 beslesem nasıl olur amfi takmak gerekırmı yoksa takmadanda ıyı ses elde edermı ??

öncelikle aracınızda, önler 16 arkalar 13 diye biliyorum,
burda sizin isteminiz nedir o önemli,
Dışarıdan çok ses duyulsun gümbür gümbür gezmek mi?
Yoksa dışarıda fazla ses olmasada olur içeride kaliteli ses olsun mu?

yumuşak sesten mi sert sesten mi hoşlanıyorsunuz, ses herkesin kulağına veya duymak istediklerine göre değişir.

jbl dediğiniz componentler sert çalan componentlerdir. buna 5 kanal 1 anfi takarsınız olur biter.

örnek:

önlere Jbl 6507 16cm ( tahmini 220 Ytl )
arka kapı Jbl gt507 13cm ( tahmini 180Ytl )
bagaj için jbl bass: gt412 30cm ( 150 ytl civarıdır )
anfi bagaja jbl 75.6 olabilir tesisatçı daha iyi söyler ( 350 ytl civarıdır.)

böyle bir sistem başlangıç seviyesi birisi için uygundur.

ama daha iyileri varmıdır hemde çook :)

HAmza ilgilendiğin için çok saol Benim araç aile aracı senin de sölediğin gibi
Dışardan duyulmasada olur sadece içerdeki insanların kaliteli güzel ses almasını isstiyorum

Geri