2009 sıfır astra cosmo xenon

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan teknogri
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

teknogri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar arabamı çarşamba alacağım,öncelikle opel astra enjoyu elegance paketi ile satın almayı düşünüyordum,daha sonra opal adlı bayiye gittiğimde showroomdaki cosmoyu gördüm teknik gri renkli cosmoyu eşimde çok beğendi,ellerindeki araba için listeden ciddi bi indirim yaptılar,(elegance paketiyle 39 700 tl fiyat vermişlerdi) sizden öğrenmek istediğim şey enjoya göre ses sistemi vs donanım farkları + aracı 42 800 tl ye aldım metalik renkle ve +1300 tl cam filmi ve ses izolasyonu,kaput,tampon ve çamurluk film kaplaması ve full boya koruma artı koltuk koruma artı ön cam su tutmayan işlem vs artı motor ve arabanın altını kaplayacaklarmış ve çamurluk içlerini siyah olan ses izolasyonu için bi madde ile kaplayacaklarmış,çamurluklar dışardan bakınca iç tarafları siyah olacağından çok şık duracakmış,sizce verdiğim rakamlar nasıl,uygun mu pahalı mı,kasa değiştireceğini biliyorum ama sorun etmiyorum,bana kısaca yazarsanız sevinirim..teşekkürler...

Donanım fazlalığından olsa gerek meblağ bana biraz yüksek geldi.Kullanacak olan sizsiniz.Eşiniz de beğendiyse problem olmayacağını düşünüyorum.Pişman olmayacağınız sizi arabanın ömrü kadar beklentilerinize cevap verecek bir araba tercih etmişsiniz.Hayırlısı olsun.Kazasız belasız kullanın.Bende kısmet olursa bu hafta içinde aracımı teslim alacağım.

çok teşekkürler,sizede kazasız belasız yolculuklar dilerim,bu arada siz kaça aldınız ve rengi ne,

çok teşekkürler,sizede kazasız belasız yolculuklar dilerim,bu arada siz kaça aldınız ve rengi ne,

Teşekkür ederim.Biz 36.000 TL ye aldık.Enjoy modeli.Rengi konusunda ise Metro mavi istemiştim fakat araçları getiren Gemi (Grande Europa adlı) dolu ya yakalanmış.Yaklaşık 300 araçta zarar varmış.Farklı bir renk te gelebilir.Servisin bize söylediği bu.Çarşamba günü gelip kontrol edicez.Problem yoksa da işlemleri başlatıcaz.

bence cosmo almakla cok iyi yapmissiniz. hemde ekstra bir cok sey yapilacak araciniz cok iyi olacaktir. bildigim kadariyla cosmolarda cdc40 opera ses sistemi(6'lı cd changer+mp3 calarli) var ve ses cikisi cd30 mp3 ten cok cok daha iyi ayrica cid renkli ekran (gece suruslerinde cok keyif veriyo) ayrica bi-xenon farlar ve fabrika cikisi park sensoru oluyor ayrica yari deri ve yari kumas koltuklar oluyo. bi de tam emin degilim ama elektrikli katlanan aynalar da olabilir. benim bildigim farklar bunlar. araciniz hayirli ugurlu olsun kazasiz belasiz kullanin. araci teslim alinca fotolari bekliyoruz...

elegance paketi var mı ve easytronic mi,bide aracı alınca ilk izlenimlerini yazarsan sevinirim....

Yok.Sadece Enjoy modeli.Manuel 6 ileri Vites.Elegance modelde sadece 16 inch hafif alaşımlı jant,elektronik klima bir de park sensörü var.Gerek duymadık onlara.Zaten standardında da 16 lık jant geliyor fakat modeli farklı.Aracımız gelince ilk izlenimlerini paylaşırım. ;)

Teşekkür ederim.Biz 36.000 TL ye aldık.Enjoy modeli.Rengi konusunda ise Metro mavi istemiştim fakat araçları getiren Gemi (Grande Europa adlı) dolu ya yakalanmış.Yaklaşık 300 araçta zarar varmış.Farklı bir renk te gelebilir.Servisin bize söylediği bu.Çarşamba günü gelip kontrol edicez.Problem yoksa da işlemleri başlatıcaz.

harun sizin arac da hayirli olsun. bence teslim almaya gittiginde yaninda bi usta olsun ve boyasini iyice incelesin. cunku gemide doludan dolayi hasar goren araclarin hasarli yerleri bayide boyanip hic bisey soylemeden satilabiliyor. bayiler bu tur serefsizlikler yapabiliyor. insanlar sifir araba aldigi icin kontrol etme ihtiyaci duymuyo normal olarak. daha sonra aradan 3-5 yil geciyo arabayi satarken bakiyolar araba boyali cikiyo derdini de anlatamiyosun. o yuzden dikkat etmek gerekiyo. siz de teslim alinca fotolari bekliyoruz...

hayırlı uğurlu olsun tekrar,kazasız belasız kullanasın,siyah alırsın inşallah,ben enjoy elegancı alsaydım siyah alacaktım,sana nasip olsun:)

harun sizin arac da hayirli olsun. bence teslim almaya gittiginde yaninda bi usta olsun ve boyasini iyice incelesin. cunku gemide doludan dolayi hasar goren araclarin hasarli yerleri bayide boyanip hic bisey soylemeden satilabiliyor. bayiler bu tur serefsizlikler yapabiliyor. insanlar sifir araba aldigi icin kontrol etme ihtiyaci duymuyo normal olarak. daha sonra aradan 3-5 yil geciyo arabayi satarken bakiyolar araba boyali cikiyo derdini de anlatamiyosun. o yuzden dikkat etmek gerekiyo. siz de teslim alinca fotolari bekliyoruz...

Teşekkür ederim Burak abi.Dediğin olayları yapan bayii ler var.Kendi çıkarlarını düşünüyorlar fakat tüketiciyi de unutuyorlar.Olan müşterisini kaybeder.Kurumsal imajı zedelenir.Bayii müdürünü tanıdığımız için sorun çıkacağını düşünmüyorum.Eğerki araçta hasar varsa yeniden Türkiye ye yenilerinin gelmesi için 2 ay beklememiz gerekebilirmiş.
:(

hayırlı uğurlu olsun tekrar,kazasız belasız kullanasın,siyah alırsın inşallah,ben enjoy elegancı alsaydım siyah alacaktım,sana nasip olsun:)

Siyah bir araçta isteyeceğim en son renk.Sevmiyorum siyah ı.Çok itici geliyor bana.Artık hayırlısı neyse o olsun. ;) Teşekkür ederim iyi dilekleriniz için. ;)

Geri