2009 sıfır astra cosmo xenon

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan teknogri
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
şimdiden hayırlı olsun ALLAH kaza bela vermesin..

bu arada bu motor açma olayı hakkındda bilgisi olan var mı,gerek var mı,araba satıcıları kendilerine yüksek malıyetlı bir fabrikasyon hata çıkmasın diye mi arabayı zorlamayın diyorlar,konu hakkında net bilgisi olan varsa sevinirim,

motordaki parcalarin birbirine alismasi ve metallerin tam olarak yaglanmasi icin biraz zaman gecmesi gerektigi soyleniyor. bu yuzden ilk 1000km araci cok fazla zorlamayin diyolar. bazilari artik yok oyle bisey diyo ama bana mantikli geliyor. yine de ilk 1000km zorlamamakta fayda var :)

bu arada arkadaşlar herkes okuyo ama kımse yorum yazmıyo yukarıda yazdığım fiyatlar hakkında ucuza almışsın deyip içimi rahatlatan çıkmadı:)

bide teknik gri nasıl sizce,astraya yakışıyo mu,insignianın çıkış rengi dedi satıcı beni yönlendirdi gibi...

Keşke biraz bekleseydiniz yeni kasanın enjoyunu ofiyatlara alabilirdiniz diye düşünüyorum..

yeni kasalar belkı problemli olur,olmazsa 2 sene biner , insignia hb e terfi ederim:)

enjoy elegance nasıl 39700 olur ya
3 ay önce 32300 aldım ben
demekki ötv zammı artınca otomatikmen kdv'de arttı.
ama 42500 bu araca verilmez çok yazık etmişsiniz.
ben olcam volswagen alırdım arkama yaslanır 1.4 tsi motorun rahatlığı ile kafama soru işareti takılmadan sürerdim.
bende bu para olsaydı hemen vols alırdım.

arkadaşlar arabamı çarşamba alacağım,öncelikle opel astra enjoyu elegance paketi ile satın almayı düşünüyordum,daha sonra opal adlı bayiye gittiğimde showroomdaki cosmoyu gördüm teknik gri renkli cosmoyu eşimde çok beğendi,ellerindeki araba için listeden ciddi bi indirim yaptılar,(elegance paketiyle 39 700 tl fiyat vermişlerdi) sizden öğrenmek istediğim şey enjoya göre ses sistemi vs donanım farkları + aracı 42 800 tl ye aldım metalik renkle ve +1300 tl cam filmi ve ses izolasyonu,kaput,tampon ve çamurluk film kaplaması ve full boya koruma artı koltuk koruma artı ön cam su tutmayan işlem vs artı motor ve arabanın altını kaplayacaklarmış ve çamurluk içlerini siyah olan ses izolasyonu için bi madde ile kaplayacaklarmış,çamurluklar dışardan bakınca iç tarafları siyah olacağından çok şık duracakmış,sizce verdiğim rakamlar nasıl,uygun mu pahalı mı,kasa değiştireceğini biliyorum ama sorun etmiyorum,bana kısaca yazarsanız sevinirim..teşekkürler...

Hayırlı olsun diyelim şimdiden :) Teşhirdeki aracı almamakla iyi etmişsiniz bence. Sıfır araba kokusu bile kalmıyor teşhirdeki araçlarda..

42800 TL iyi para :) Değer mi değmez mi ya da pahalı mı ucuz mu kısmına gelirsek.. Orası tamamen sizinle alakalı.. Opel web sitesinde Cosmo Xenon metalik renk farkı ile 41000 olarak görünüyor. Anahtar teslim fiyat diyor.. Tabii aracınız easytronic'se o zaman iyi fiyata almışsınız gibi görünüyor, çünkü sitede yayınlanan fiyat 42623 TL anahtar teslim + Metalik 859 TL fark var...

Fiyat konusu değişken biraz ama hala opsiyon ekleyebiliyorsanız eğer bence mutlaka Sunroof opsiyonunu ekletin. Benim ilk ÖTV indirimi sırasında gelen araca razı olma durumum vardı, sunroof'tan bahsedemedim bile... Ama gerçekten şık duruyor..

Geri