2010 astra ve tramer hakkinda

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
Ohooo dıdısının dıdısı.

Dertsiz başınıza dert almayın..

musti2323

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
noter satışını yapmadan alma ve parayı verme derim ben noter satışını yapamaz zaten rehin var çünkü.haa sen parayı ver arabayı al ben rehini kaldırayım sonra satışını yapalım derse kesinlikle kabul etme.noter satışını da yapmadan parayı verme...

gokalp

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
temiz kağıdı(borcu yoktur.) alsın gelsin serviste baktır satışını al.

turkerrr

Kayıtlı Kullanıcı
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
soru 1 e cevap sigortayı yapan acente şasi nosunu girerken hatalı yazmış olabilir o yüzden gelen msj da şasi nosunun sonu farklı görünüyor olabilir...

ikinci ihtimal araç change dediğimiz türden bir araç olabilir.. aracın motor ve şasi nosunu ruhsattakiyle ve arabanın üzerindekiyle karşılaştırın...

servis kaydını sorun... bir problemi yoksa alın bazen satıcılar dürüst olmak adına fazla detaya girip karşı tarafı kıllandırıoyrlar gerçekten iyi niyetli bir insan olabilir...

y@vuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yorumlar için teşekkürler. valla ben adamın iyi niyetine güvenicem galiba. çünkü benim de yaptığım araştırmalar ve aldığım cevaplar sonucunda adam doğruyu söylüyo gibi. arabanın bütün işleri satıcı tarafından halledilmedikçe (rehin kaldırma, temiz kağıdı vs.) servise gidip baktırmadıkça parayı ödemek gibi bir niyetim yok zaten. 3 ay öncesinde ben de satıcıydım. satarken tüm işleri halletim öyle sattım. şimdi de öyle alırım. bakalım kısmet artık.

y@vuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada ekspertiz için önerebileceğiniz bir servis var mı anadolu yakasında işimi çabuk halledebileceğim ama güvenilir?

y@vuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

serkan-g

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaşadığınız şehirin istanbul olduğunu da göz önüne alarak bir an önce bu araçla ilgili her türlü alakanızı kesmenizi öneririm.zira bir arkadaşın dediği gibi 34 lira çarpılabilirsiniz.