2010 astra ve tramer hakkinda

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan y@vuz
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
plakayı gönder e-devletten öğreneyim sana yakalama emri var mı varsa kim verdirmiş?

bi araba hem sınıf hemde ucuzsa ayrıca süpheli tavırlar sergileyen bir sahibi varsa, bence değil 34, 30 desede uzak durulmalı.

Ayrıca sahibi araca güveniyorsa,her şekilde tok satıcı olmalı bana kalırsa,yani kapora almıyor falan bana biraz elden çıkarma telaşı var gibi geldi ama yinede takdir sizin.

Araç Bilgileri

Plaka No34XXX47

MarkaOPEL

Model2010

Sahiplik Belge Tarihi01/02/2010

Tescil BirimiFATİH

Renk 1MAVİ (Metro)

Renk 2BİLİNMİYORCinsi

Çalıntı mı?HAYIR

Hak MahrumiyetiVAR

Hak Mahrumiyet Detayları

Hak Mahrumiyeti Makam / KurumTarih

REHİNLİ (R)

T.VAKIFLAR BANKASI T.O.A. ÜMRANİYE ŞB.NİN

09/01/2010

Son düzenleme:
ya ne bileyim abi güvensem mi güvenmesem mi? adam ben ödediğim parayı çıkartıyorum. zaten alırken bi miktar peşin vermiş ahbapları. ve adam şu an 34 e verdiği parayı geri almış oluyomuş.

Araç Bilgileri

Plaka No34XXX47MarkaOPELModel2010Sahiplik Belge Tarihi01/02/2010Tescil BirimiFATİHRenk 1MAVİ (Metro)Renk 2BİLİNMİYORCinsiÇalıntı mı?HAYIRHak MahrumiyetiVARHak Mahrumiyet Detayları Hak MahrumiyetiMakam / KurumTarihREHİNLİ (R)

çok sağol abi. yanlız hak mahrumiyeti var ne demek?

Adamların senaryoları doğru gibi geldi. sonuçta rehinli araç satıyoelar ama rehinli olduğunu söylüyorlar. sakatlık şurda ki başkasının arabasını satıyorlar.

iki şeye dikkat etmelisin yoksa 34 bin lira çarpılabilirsin.

parayı adamlara vermeyeceksin bankaya vereceksin. yada bankadaki mevcut borç kadarını vermeyeceksin
başkasının aracını nasıl satacaklar merak ediyorum.

Adamların senaryoları doğru gibi geldi. sonuçta rehinli araç satıyoelar ama rehinli olduğunu söylüyorlar. sakatlık şurda ki başkasının arabasını satıyorlar.

iki şeye dikkat etmelisin yoksa 34 bin lira çarpılabilirsin.

parayı adamlara vermeyeceksin bankaya vereceksin. yada bankadaki mevcut borç kadarını vermeyeceksin
başkasının aracını nasıl satacaklar merak ediyorum.

araç adamın kendinin.onu söylememişim baştan kusura bakma. evet araç rehinli çünkü krediyi bu adam çekmiş. o yüzden de kendi üzerine almış arabayı. yani kendi arabasını satıyor.

Geri