2010 astra ve tramer hakkinda

atomkarinca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla sinek bile küçük ama mide bulandırır o kadar para vereceksin 34 ü veren 1 az daha verir ben olsam almam adamlar çok dürüstte olabilir ama bu tip olaylar insanın kafasında hep bir acaba sorusu getiriyo acaba diyerek araba kullanacağıma 3 lira fazla veriririm 1 az sıkıntıya bgirereim kafamda acabalar olmadan bir araç alır binerim az para değil kolayda kazanılmıyo gene sen bilirsim ama ben olsam almam

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sonuç ne oldu bilmiyorum ama rehinli araç alınmaz zaten. Hem 34 bin lira vereceksiniz hem de aracın şu ana kadar ödenmeyen borçlarını faiziyle birlikte ödemeyi göze alacaksınız. Çok sakat bir durum. Bi tanıdığım bulaştı böyle bir işe hala uğraşıyor. Bence uzak durun kesinlikle....

cedoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
son durum ne çok merak ettim valla.

y@vuz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya valla tamamen trajikomik bir olay oldu bu. arabayı almaktan vazgeçtim satıcı da satmaktan mecburen vazgeçti. şimdi ortaya 3. kişi çıktı. o da arabayı aldıkları ahbapları. ahbap der ki ben arabayı alırken kredinin üstüne peşin para verdim. paramı geri verin arabayı ne yaparsanız yapın. büyük ihtimalle ikisi mahkemelik olacaklar. neyse ben aradan sıyrıldım almıyorum dedim.
ama var bende bir gudubetsizlik onu anlamıyorum. hangi arabaya el attıysam sorun çıktı. ya ben yoldayken satıldı. ya bunun gibi olaylar. bu bi işaret olmalı ama ben işareti almamakta kararlıyım :)
yorumlar için çok teşekkürler. konu kapatılabilir.

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardesim,
sana diyecegim su... arabayi alman icin borcun kalkmasi lazim,yoksa o borc sana kalir... yani 34000 tl ye alirsin,ardindan banka senden kalani ister,sonuc???? kazigin alasi...ben ev alirken evin borcu görüyordu..tabuda bana dediler bundan haberin varmi dedim yok..sahibi ile gittik bankaya o borcu kapatti ondan sonra aldim...
tavsiyem borlu görünen arabayi alma..hem bu kadar toleransli olmasi babanin oglu degil..bir hinlik var derim..ben iki yasinda arac almayi düsünyordum..sonucta arabadan anlarim ve tamirini kendim yaparim...düsündüm..ya 5000-7000 tl ye degmez,ne olur ne olmaz,ülkeye yeni geldin,bir ückagiticilik olur,basin belaya girer..ver fazla al sifir dedim kendime...almanya olsa korkma derim,neden,arabanin iki ruhsati olur biri ana kagidi,digeri trafik ruhsati,eger satisda ana kagidini vermezse anla bankada rehin...yok veremiyorsa satamaz zaten...burda isler biraz karisik...uzak dur derim,hem 34000tl verebiliyorsan ver 37000tl siki pazarlik pesin alirsin,ben arabam voll ekstrali dizel easytronic 42000tl iken 38500tl ye aldim nakit para tatli geliyor bagzilarina saygilarimla

hdereli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yorumlarda %80-90 olumsuz. uzak durun deniyor. ben de katılıyorum. kesinlikle uzak durmanızı öneriyorum...34000 TL az para değil.

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
ya valla tamamen trajikomik bir olay oldu bu. arabayı almaktan vazgeçtim satıcı da satmaktan mecburen vazgeçti. şimdi ortaya 3. kişi çıktı. o da arabayı aldıkları ahbapları. ahbap der ki ben arabayı alırken kredinin üstüne peşin para verdim. paramı geri verin arabayı ne yaparsanız yapın. büyük ihtimalle ikisi mahkemelik olacaklar. neyse ben aradan sıyrıldım almıyorum dedim.
ama var bende bir gudubetsizlik onu anlamıyorum. hangi arabaya el attıysam sorun çıktı. ya ben yoldayken satıldı. ya bunun gibi olaylar. bu bi işaret olmalı ama ben işareti almamakta kararlıyım :)
yorumlar için çok teşekkürler. konu kapatılabilir.

Dediğim gibi araba adama ait değil demek ki. 34 bin liran varsa arkadaşım, git 2006-2007 model 50 bin km civarında bir passat b7 comfortline çek altına karizman olsun. ya da hiç ikinci elle uğraşma sıfırını al. sıfıryla ikinci eli arasında o kadar az fark olan bir arabanın sıfırın alırım. sıfır kokusunu hissedirim. koltukların naylonlarını kendim yırtarım.