2012 Astra H OPC Line

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Jettaco
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Starmax zaten michelin bi urunu diye biliyorum.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Maaşallah çok şık görünüyor, güle güle kullan kardeşim. Seviyordum H kasa aracımı, fotoğrafları görünce özledim inan ((:

Kendisi arabasından çok çok daha önde olan insanlardan Can Kardeşimin , Zuzu ' suna kocaman bi Maşallah . Yapılanlar çok şık ve bi o kadar da kaliteli olmuş Kardeşim . Yapacakların sonucunda , bu bağlam çok daha kuvvetlenecek . Allah ; kazasız , belasız ve güzel günlerde kullanmak nasib etsin ...

benim araçta sizin aracınızın dizeli hocam renk falan aynı ben siyah jant düşünüyorum sizce nasıl olur denediniz mi hiç böyle bir şey?

Maaşallah çok şık görünüyor, güle güle kullan kardeşim. Seviyordum H kasa aracımı, fotoğrafları görünce özledim inan ((:

Acıkcası vw ' den sonra opeli sevebilecegimi alısabilecegimi sanmıyordum ancak astra ile aramızda tahmin edemeyecegim cok farklı bi bag olustu.. Cok teşekkür ediyorum Recai abi begendiginize sevindim.. =)

Kendisi arabasından çok çok daha önde olan insanlardan Can Kardeşimin , Zuzu ' suna kocaman bi Maşallah . Yapılanlar çok şık ve bi o kadar da kaliteli olmuş Kardeşim . Yapacakların sonucunda , bu bağlam çok daha kuvvetlenecek . Allah ; kazasız , belasız ve güzel günlerde kullanmak nasib etsin ...

Allah razı olsun Murat abi insallah sonunda sizinde degerli fikirlerinizle güzel bir astra ortaya cıkmıs olucak :) DeDe ye Denizliden selamlar..hayırlı işler bol kazancalar Murat abi =)

imkan varsa sıfır al yayları.. 2.el yay sıkıntı yaratmaz sanmıyorum ama

Sıfır almak önceligim ancak dedigim gibi o fiyatlara opc eklerinide düşünüyorum..kısmet :)

benim araçta sizin aracınızın dizeli hocam renk falan aynı ben siyah jant düşünüyorum sizce nasıl olur denediniz mi hiç böyle bir şey?

Siyah jant düşünmedim acıkcası aracı pek gösterdigini düşünmüyorum.siyah jant sanki beyaz araclara daha iyi oluyor.ancak yeni nesil opc jantı var ve forumdan bir cok kişi yakıştıgını düşünüyor..rengi siyah cogunluklu düşünüyorsanız bu model orjinelede sadık kalarak aracınızda güzel bir görüntü ortaya koyacaktır.

Opel-Astra-OPC-Test_OPC-Test_otomobiltutkunu_Astra-OPC-Pictures_Astra-OPC-Photo_Opel-T%C3%BCrkiye_Opel-Astra-OPC-Haber_Astra-OPC-Image_Astra-OPC-Test-Driver.jpg

Kız arkadasımdan ZuZu'ya bayram hediyesi :)
OPC sinyal cerceveleri..

Montajını yarın hava acık olursa insallah sinyalleri kırmadan yapacagım.sinyalleri nasıl sökmeliyim acaba ?

Kıymetini bil Can; bizimki arabayı yakmaya kalkıyor :D

Kıymetini bil Can; bizimki arabayı yakmaya kalkıyor :D

Haha oda iyimiş :) Dogru söylüyorsun kardesim ancak onlarda bizim için opellerimizin yerinin ayrı oldugunu bilmeliler =)

Kardesim acaba bu sinyalleri kırmadan nasıl sökebilirim sen biliyormusun ? daha ilk ayımda bir tanesi serviste degişmişti tırnagı kırılmış durduk yere.sanırım cok narinler.

Geri