21.01.2012 - 2. Doğan Güneş Buluşması (İstanbul)

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan MeRt2
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: 21.01.2012 - 2. Doğan Güneş Buluşması (İstanbul)

blackswords link' Alıntı:
citroen okadar kütümü ya astrani satip citroen alma sakin sonra  011zaa
arka camı acılmayan arabayı ne yapayım 011zaa 011zaa 011zaa
pick ap kamyonet gıbı

citroen okadar kütümü ya astrani satip citroen alma sakin sonra  011zaa

Alman araçlarının sadece ön takım sağlamlığı bile fransızlara yeter. Bütün fransız markalarını öyle böyle kullandım hepsinde ön takım laçkalığı var.

eketen link' Alıntı:
Alman araçlarının sadece ön takım sağlamlığı bile fransızlara yeter. Bütün fransız markalarını öyle böyle kullandım hepsinde ön takım laçkalığı var.
045thumbsup 045thumbsup 045thumbsup 045thumbsup 045thumbsup 045thumbsup
afl bile yeter

Ds4 coupe alarak uretilmis bir arac dolayisiyla cuope aracalarin arka cami acilmaz citroen arkayolcular icin araca gizli kapi yapmiş arcin coupe almasindan dolayi camlari acilmiyor zeten arka kapinin yapisi geregi camlarin acilmasi imkansiz gibi yani ds4 alan kisi bu araci coupe olarak aliyor

bulent_tnt link' Alıntı:
045thumbsup 045thumbsup 045thumbsup 045thumbsup 045thumbsup 045thumbsup
afl bile yeter

afl bırak yetmeyi ağlatır Bülent :) Ben en basit noktasına atış yaptım, sen ciğerinden vurdun ;)

Ds4 coupe alarak uretilmis bir arac dolayisiyla cuope aracalarin arka cami acilmaz citroen arkayolcular icin araca gizli kapi yapmiş arcin coupe almasindan dolayi camlari acilmiyor zeten arka kapinin yapisi geregi camlarin acilmasi imkansiz gibi yani ds4 alan kisi bu araci coupe olarak aliyor

Kusura bakmayın da coupe olarak üretilen bir araç değil. Kim ne derse desin bir araca arka kapıları koyarsanız o araç için coupe diyemezsiniz. Coupe HB SW Sedan Liftback bunlar markaların model çeşitliliği değil kasa tipidir ve standarttır.  Bunu citroen diyorsa sadece arka camı nereye kaçırdıklarını izah edemediklerindendir. 

Bicok marka coupe araclara gizli kapi yapmaya basladi tabi bunlarin camida acilmiyor

eketen link' Alıntı:
evet bu konuda size katiliyorum firansizlar bu ön takim konusunda başarisizlar ancak dizel arac alicak olursam yine citroen alirdim dizel motorda citroenden başkasini tanimam bmw bile citroenle dizel motor icin anlaşma imzaladigina göre neyse bu konu baska yerlere fazla kaymasin

Coupe
2 veya 4 oturma yeri olan ,
2 kapılı araclara denir

evet bu konuda size katiliyorum firansizlar bu ön takim konusunda başarisizlar ancak dizel arac alicak olursam yine citroen alirdim dizel motorda citroenden başkasini tanimam bmw bile citroenle dizel motor icin anlaşma imzaladigina göre neyse bu konu baska yerlere fazla kaymasin
evet konunun yerı burası degıl
sız genede gelın buluşmaya

Dostum motor citroen değil PSA motoru. Bu motor ford ve volvo da da kullanılıyor. Bu motor için seçenek çok. Kaldı ki BMW psa ile anlaşma imzaladı ki 1.6 thp denen 200 lük canavar BMW nin ruhuyla canavar oldu. Dizel motorda BMW nin citroen e hiç ihtiyacı yok 335d de olan 3 lt lik dizel normal benzinlilerin devir ve tepkisine sahip. Konu başka yerlere kaymaz burada biz art niyet olmadıkça oldukça hararetli - dostane- tartışmalara imza atıyoruz. Bu buranın aslında zenginliği, rengi. Zamanla herkes birbirini tanıdığı için çıkışların aslında ne olduğunu karşıdakinin ne anlatmaya çalıştığını biliyor. :)

Geri