21.01.2012 - 2. Doğan Güneş Buluşması (İstanbul)

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan MeRt2
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: 21.01.2012 - 2. Doğan Güneş Buluşması (İstanbul)

Bulent kardesim verdigin bilgi icin tesekkur ederim bize anlatinan farkliydi bayi de neyse bilmemek ayip degil ögrenmemek ayip citroen formunda bi arkadsim vardi onun israri uzerine opel aliyorum tabi bu formuda bi kac hafta takip ettim cok guzel bulusmalar gerceklestimisiniz birazda astra almamin sebebide bu aslinda ;) herşeyin hayilisi olsun bakalim bu arada araba icin kimsenin kalbinide kirmam kirdiysamda özürdilerim aracimi teslim aldigim zaman başinizi coook agirticam ilk bulusma icin

blackswords link' Alıntı:
Bulent kardesim verdigin bilgi icin tesekkur ederim bize anlatinan farkliydi bayi de neyse bilmemek ayip degil ögrenmemek ayip citroen formunda bi arkadsim vardi onun israri uzerine opel aliyorum tabi bu formuda bi kac hafta takip ettim cok guzel bulusmalar gerceklestimisiniz birazda astra almamin sebebide bu aslinda ;) herşeyin hayilisi olsun bakalim bu arada araba icin kimsenin kalbinide kirmam kirdiysamda özürdilerim aracimi teslim aldigim zaman başinizi coook agirticam ilk bulusma icin
kalp kırmak olurmu ne demek biz burda herkezle dost uz herseyden onemlısıde bu
amacımız dosthane sekılde bılgı aktarımı saglamak zaten
hee aracımızın sorunları yokmu var ama her aracta olan sorunlar bunlar bazıları cok abartıyor..
yanı halledılmıyecek seyler degıl
ben ve burdaki arkadaşlar araclarımızı almadan once  dıger markalarla cok karsılastırdık sonucta 50-60 mılyar para verıyoruz degılmi
ınsallah gonlunuzdekı aracı alırsınız
saygılar

Ben araci ldim bile 4 sonra gelicek
Profil alanina iş bilgilerini girmek istiyorum biturlu yapamadim bilen varsa yardin ltfn

Ben araci ldim bile 4 sonra gelicek
Profil alanina iş bilgilerini girmek istiyorum biturlu yapamadim bilen varsa yardin ltfn
profil-kimlık bılgıleri-kışisel mesaj kısmına yazabılırsınız..

rica ederim
profil-kimlik bilgileri-imza bolumunede aracınızın modelını vs belırtebılırsınız

evet bu konuda size katiliyorum firansizlar bu ön takim konusunda başarisizlar ancak dizel arac alicak olursam yine citroen alirdim dizel motorda citroenden başkasini tanimam bmw bile citroenle dizel motor icin anlaşma imzaladigina göre neyse bu konu baska yerlere fazla kaymasin

Citroenin dizel motoru yok ki kullandığı HDİ motorların hepsi  Peugeout

vigilante8 link' Alıntı:
Citroenin dizel motoru yok ki kullandığı HDİ motorların hepsi  Peugeout
cenk konuyu kapattık gec kaldın bu sefer  011zaa 011zaa
yarın gelıyomusun

Geri