21 Ocak İstanbul buluşması mekan tavsiye başlığı.

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan MeRt2
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: 21 Ocak İstanbul buluşması mekan tavsiye başlığı.

büyükçekmece yazdık maşallah sağlam giydirmişsiniz...:) fikrimi yazarken nispet yada rövanştan ziyade manzara, tenhalık, otopark ve kapalı mekanları yanyana olabilen aklıma ilk gelen yer olmasıdır. yine benzer özellikleri barındıran bentler, kilyos vs. yerler yine merkeze göre biraz uzak kalacak yerlerdir. ama bu yakada da karşı yakada da haftasonları merkezi yerlerde avm ve marketlerde  2 arabayı yanyana parkedecek yeri zor buluruz. sevgili Big_Boss, bu mesajıda atışmak niyetyle yazmadığımı ayrıca bildirmek isterim.

Mert'in yer konusunda "kendi başına" bir yer bulup geliyorum, gelmiyorum şeklinde bir anket açması daha iyi olur diye düşünüyorum. kendi adıma belirteyim bu yerin anadolu yakasında olması yada avrupa yakasnda olması sıkıntı değil. sadece gerek trafik sıkışıklığının artması gerek oğlumuda yanımda getirecek olmamdan dolayı 12.00-13.00 gibi saatlerin seçilmesini tercih ederim... 

BiG_BOSS ® link' Alıntı:
estafurullah giydirmek için yazmadım hiçbir yorumu  002tuhaff
kar kış yağmur çamur olmasa bana sıkıntı olmaz ama hem istanbul trafiği hem yağmur kar kış harbiden çile olur herkes için

yoksa bana kalsa istanbul dışına doğru hatta dışında :) güzel sayfiye yerlerinden birine gidelim diye öneride bile bulunurum, ki havalar düzeldiğinde o tür teklifler olur inşallah.

saat konusunda benim düşüncem en geç 13:00 gibi olması. zaten buluşulan yerde epey vakit geçirileceği için mesaisi olan arkadaşların sonradan katılımında sıkıntı olmaz sanırım
+1

Arkadaşlar yer emirgan kourusu olsun hem temiz hava hem anadolu yakasına yakın hemde içeride rahatça araç park edip birazda sohbet edip ağaçlık ve deniz manzaralı bir yerde çay içme yemek yeme fırsatımız mevcut.
Haftasonu hava ısınacak görünüyor.
Avmlerin içi tıklım tıklım havasız olur.
Hemde araçların açık alanda manzaralı bir şekilde resimleme şansımızda mevcut.
Emirgan diyenler kimler şimdi?
Saatide ondan sonra karalaştıralım. 045thumbsup
birde emirgan korusuna giriş standart 5 liradır.
Şimdi buda fazla demeyin sakın manzara ve ortam için değer çünkü. :)

tomacco link' Alıntı:
Arkadaşlar yer emirgan kourusu olsun hem temiz hava hem anadolu yakasına yakın hemde içeride rahatça araç park edip birazda sohbet edip ağaçlık ve deniz manzaralı bir yerde çay içme yemek yeme fırsatımız mevcut.
045thumbsup

Bence Emirgan uygun :)

bulent_tnt link' Alıntı:
ben herkez fıkrını oylamayla bellı etsın dıye soyledım
ama cogunluk kendıne yakın yerlerı soyluyo tabi iş cıkışı oldugu ıcın haklı sebeplerıde var
ama anadolu yakasından geleceklere cekmece+yesılkoy bayagı uzak
benım sahsi fıkrım mehmetınde dedıgı gıbı emırgan parkı
kaldıkı mehmet gungorenden gelıcek
yani banada uzak ama ben temiz havada rahatça gezip sohbet edeceğimiz bir ortam olsun istedim.
galeria ve marinada ne yapılacak araba bırakılacak yerler bir kere yıkıntı.yeşilköy zaten trafik olarak felç haftasonu yeşilköyde araç bırakacak yer olmaz millet yollara bırakıyor aracını 25 tane astrayı koyacak yer yok.

Emirgan'ın yokusu ve girişi yaylı aracı kaldırabilir heralde... :)

Emirgan diyenlerin bir listesini yazıyorum:
1-TOGI
2-UNS
3-bülent_tnt
4-tomacco
5-BiG_BOSS ®

tomacco link' Alıntı:
,
045thumbsup

Geri