21 Ocak İstanbul buluşması mekan tavsiye başlığı.

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan MeRt2
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: 21 Ocak İstanbul buluşması mekan tavsiye başlığı.

Ben sizin düşüncenize katılıyorum ama tuzlada biraz abartı oldu bence :) Anadolu yakasında Tuzla , Avrupada Büyükçekmeceye falan denk geliyordur heralde, demek istediğim Galeria ataköy falan çokta uzak değil, ama iş çıkış saati falan yoğun olur derseniz o konuda haklısınız bişi diyemem.

BiG_BOSS ® link' Alıntı:
arkadaşlar sanırım anadolu yakasından geleceklerin sıkıntısı pek anlaşılmadı. avrupa yakası, anadolu yakasına göre çok daha karmaşık bir yol yapısına sahip + gidişte pek olmaz ama dönüşte trafik eziyeti yaşanması bir sonraki buluşmalarda epey fireye sebep olabilir + sayılan alternatifleri avrupa yakasındaki arkadaşlar kendilerine göre merkezi düşünebilir ama anadolu yakasından gelecekleri göz ardı etmeyin lütfen (kozyatağı, beykoz,acıbadem, üsküdar vs yerlerden gelecek olanlar zaten bir trafik keşmekeşinin içinden çıkıp gelecekler) + hava durumunu 1 kişi bile neden göz önünde bulundurmuyor anlamıyorum

bu konuda başka bişey demeden ben şahsen cuma akşamına kadar buluşma programının kesinleşmesini beklicem. kesin programa görede katılımla ilgili kararımı veririm zaten.

hatırlatmak isterim; buluşma organizasyonları keyif,tanışmak, muhabbet etmek ,araçlarımıza bakınmak ve dostlukları ,samimiyetleri ilerletebilmek için yapılıyor eziyet/çile/zulüm olsun diye değil...

*** buluşma anadolu yakasında olsaydı ve yer olarak tuzla sahilde takılalım denilseydi, avrupa yakasından bu buluşmaya ok veren kaç arkadaş katılırdı çok merak ediyorum...
Aynen katılıyorum Sn. BiG_BOSS  fakat  cumartesi akşamı trafiğin zulüm olmadığı yerler genelde gözden ve gönülden ırak olan yerler :) Tuzla sahil, Pendik marina ki özellikle Green Park otelin önündeki mükemmel alan, kilyos, rumelifeneri  gibi yerler sorunsuz mekanlar fakat gelin görün ki çok uç noktalar...

Maltepe sahil  :)

BiG_BOSS ® link' Alıntı:
Sercan tuzla sahili uç örnek olarak vermiştim, zaten anadolu yakasından tuzla sahil diye bir öneri çıkmaz, çıkamaz :)
:D tamm o halde sorun yok

BiG_BOSS ® link' Alıntı:
buluşma avrupa yakasında olacak. yanlış anlama olmasın, naz yada trip gibi bişey çıkartılmasın yazdıklarımdan. sadece artık mantıklı herkese uygun bir yer belirlenmesi amaç
Hepimizin sıkıntısız gelmesi imkansız... İlla ki birileri trafikten fedakarlık yapacaktır... :)

amaç sadece merkezi olması değil,
şuan için üzerinde durular yerde Emirgan , alternatif Galeria Avm geldi,
20-25 aracı park edebileceğimiz, park ücreti vermeyeceğimiz , sonrasında muhabbet edebileceğimiz bir yer gerekiyor.
bu şartları Avrupa yakasında sağlayan yerler biraz farklı noktalarda.

Avrupa yakasındayım ben ama farketmez karsıyada gelirim c.tesi maslak sanayide ufak bi işim var sonra gazlarım her turlü
egerki avrupa yakasında bi yer  bulamassanız anadoludan ayarlıyalım

Turbo- link' Alıntı:
Avrupa yakasındayım ben ama farketmez karsıyada gelirim c.tesi maslak sanayide ufak bi işim var sonra gazlarım her turlü
egerki avrupa yakasında bi yer  bulamassanız anadoludan ayarlıyalım
Ben de sanayide olacağım inş. Her iki yaka da uyar... Yeter ki kar, don, buz gibi olumsuz faktörler olmasın...

UNS link' Alıntı:
Ben de sanayide olacağım inş. Her iki yaka da uyar... Yeter ki kar, don, buz gibi olumsuz faktörler olmasın...

Bİzim Fabiali arkadasda forma uye olcakmıs oda alır bi astra artık  :)

Geri