[34 AR 2201] CoRSa.. //__* Son Haliyle..

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Emre-G
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bencede tek eksiği şimdilik jant gibi gözüküyo onuda hallettin mi tamamdır. kazasız belasız günlerde binmen dileğiyle....

yine sanatını konusturmuşsun emre arabanın hiç bir eksiği yok bence corsanın en klas jandı zaten senin arabanın üzerinde var , kazasız belasız kullan ,Allah nazardan korusun şu atolyenin içinde çektiğin resimler araç promosyonu için çekilen resimlerden bile daha güzel helal sana .. . .
öyle resimler çekmişsin ki arabanın içinden Max payne inecek sanki :D o duruma getirmiş ortam arabayı :D

:)eywallah saol..şeytan dürtüyo sat jantları die ama arabayı satarken standarta çevirmeyi düşünüyorum o yüzden bu jantları kar lastiklerimle kışın,diğer alıcağım 16" jantlarıda performans lastikleriyle yazın kullancam..=)

gerçekten süperrr olmuşşşş.......

teşekkür ederim..

gerçekten güzel duruyor kazasız belasız ve cezasız günler

saolasın cümlemize..

kazasız belasız güzel olmuş.imzandaki foto çok tatlı duruyor ayrıca :)

steinmetz jant dene bence. yakışıyo corsalara baya.

allah kaza bela vermesin... atolyedekı fotografın tam masa ustu yapılcak fotograf... angeleye super kendinmi yaptın??? bu arada plakanın cercevelerini tinerlemı sildin... arkadas fosforuda kalkıyo diyo tinerle silince dogrumu acaba??? kestırmek yada silmek arasında kaldım ne yapsammm???

gayet güzel kazasız sürüşler

saolasın..

allah kaza bela vermesin... atolyedekı fotografın tam masa ustu yapılcak fotograf... angeleye super kendinmi yaptın??? bu arada plakanın cercevelerini tinerlemı sildin... arkadas fosforuda kalkıyo diyo tinerle silince dogrumu acaba??? kestırmek yada silmek arasında kaldım ne yapsammm???

angellar sonar marka hazır olarak bu şekilde satılıyor..
plakalar APP plaka olduundan silme,kesme gibi şeyler yapmadım..
saol yorumun için

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri