40000 km bakımını 95 ytl ye hallettim

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan merdem
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

merdem

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Servise sordum 250 ytl deyip indirimlerle 210 ytl'ye yapabileceklerini söylediler.Bende opel parçaları satan bir siteden bakım paketini aldım.Orjinal GM motor yağı Bosh buji,hava filtresi,polen filtresi,yağ filtresi ve benzin filtresi.Hepsine 75 ytl ödedim.Sanayide 20 ytl ye taktırdım.1000 km dir kullanıyorum hiçbir sorun yok.Saat gibi çalışıyor.

Servise sordum 250 ytl deyip indirimlerle 210 ytl'ye yapabileceklerini söylediler.Bende opel parçaları satan bir siteden bakım paketini aldım.Orjinal GM motor yağı Bosh buji,hava filtresi,polen filtresi,yağ filtresi ve benzin filtresi.Hepsine 75 ytl ödedim.Sanayide 20 ytl ye taktırdım.1000 km dir kullanıyorum hiçbir sorun yok.Saat gibi çalışıyor.

Acaba sıkıntısı yoksa hangi siteden aldın? Bende alayım barı :)

Burda yeniyim site ismi verilmesinde sakınca varmı bilmiyorum.Yoksa hemen yazabilirim.

Zaten aracın garantisi bitince dışarıdan parça alıp y6aptıracaksın 300 ytl lkik triger seti dışarıda 125 ytl hemde orjinal

Siteye baktım Astra G için bakım seti indirimli 115 ytl tutuyor. Sayın merdem sizin araç sanırım meriva ona aitte bakım seti bulunmuyor deniliyor.Aceba siz hangi modelin bakım setini ne zaman aldınız.

Bakım Seti Astra G X14XE - X16XEL - Z14XE - Z16XE Benzinli Motorlar İçin
small_BNZBST(1).jpg

FİYAT : 97,45 YTL + k.d.v

Orada KM belirtmemiş. sadece bakım seti diyor.
Arkadaşlar bende 45.000 bakımına gieceğim. 45.000 bakımında neler değişiyor.
Bu setteki parçalar yeterli oluyormu.

Geri