4x4 tavsiyesi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan bimmer
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
cr-v o segmentteki en dandik araçtır rav varken cr-v ne olaki????

hayret...

Berat öyle deme ya..2 arkadaşımdan birinde 2006 rav 4 diğerinde 2008 crv var..Crv rav 4 ten kaliteli bi araç ortak görüşümüz. Ha arazide rav 4 birazcık ama çok azıcık daha iyi crv den ama genelde crv çok daha kaliteli..tabi bizce bu..

suv almak için suv almayın paranıza yazık anlıyorum 40 bin tl dedinizmi benzin+llpg kombinasyonuna geçersiniz fiyatlar çok kırılır bu zekice bir hareket bende olsam öyle yapardım.. ama gidipde suv alıcam diyede piyasada değeri olmayan yedek parça olayı tam bir muamma olan ne kadar markası nissanda olsa suv un ustası ayrıdır.. ve nissan servislerinde de ben bu suvlardan anlıyan ustalar olduğunu sanmıyorum.

nacizane fikrim suv u bu konuda uzman olan işi suv yapmak olan firmalardan almanızdır biraz eski alın ama onlardan alın.. işi bileninden almak en doğrusudur..

land range mercedes o fiyatlara varsa ml serisi çok sağlamdır..
jeep firmasının araçları cherooke serisi liberty serisi
bmw 2000 2001 model x5 bulabilirsiniz motor hacmi gerçi yüksek olur 4.1 yada 4.4 olur.. dodge caliber favorim şekli x6 yı anımsatıyor ayrıca 2.0 crd motor vardır..
eski infiniti qx4 serisinden alabilirsiniz..
lincoln navigator alabilirsiniz..
volvonun xc70 leri vardır çok güzel araçlardır onlardan alabilirsiniz..

yani bu kadar çok seçim varken nissan mış rav4 müş falan hiç bulaşılmaz.. benim fikrimce.

abicim biz 40ooo lira kadar diyoruz sen ne gösteriyorsun :D

sen bosver bin ne güzel citir citir arabana ne yapicaksin suvu muvu.:D
verdigim örnekler espri mahiyetindeydi.ama söyleyim sartlar ve kosullar ne olursa olsun bmw den indiginde vah tüh dersin..

sen bosver bin ne güzel citir citir arabana ne yapicaksin suvu muvu.:D
verdigim örnekler espri mahiyetindeydi.ama söyleyim sartlar ve kosullar ne olursa olsun bmw den indiginde vah tüh dersin..

üstat minik bir atlama yapmışsın arkadaş kendine almıyor haliyle aracınıda satmıyor babası bir suv istemiş oda ona suv bakıyor babası haliyle kendine araba alır gibi haklı olarak ince eleyip sık dokuyor arkadaş :)

yalnız bu freelanderların bazı versiyonlarında kronik sorunlar vardı hatırladığım kadarı ile onu bir araştır öğren derim..

Geri