6 saat felan çalıştırmayınca tek marşta almıyo

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan see_none
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

see_none

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar benim araç sabah ya da 6 saat çalıştırmadığımda tek marşta değil 2 marşta alıyo.bunun dışında gün içi aracı stop ettiğimde tek marşta alıyo motor soğumuş olsada.aküyü yeni değiştirdim.bunun nedeni ne olabilir acaba.bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum

motor sıcakken çalışmasaydı sıcaklık sensöründen derdim.ama anlattığın sorunun aynısı bizde de oldu.birçok yer kontrol edildi.ama sonuç benzin pompasından çıktı.şimdi tek marşta yaz -kış fark etmiyo.benzin pompası uzun süre durunca geri kaçırma yapıyomuş.ya benzin pompası yada geri dönüş valfinden dedi.benzin pompasındanmış...kontrol ettir,pompayı ölçtür bi...kolay gelsin...

motor sıcakken çalışmasaydı sıcaklık sensöründen derdim.ama anlattığın sorunun aynısı bizde de oldu.birçok yer kontrol edildi.ama sonuç benzin pompasından çıktı.şimdi tek marşta yaz -kış fark etmiyo.benzin pompası uzun süre durunca geri kaçırma yapıyomuş.ya benzin pompası yada geri dönüş valfinden dedi.benzin pompasındanmış...kontrol ettir,pompayı ölçtür bi...kolay gelsin...
:good: Durum yakıtla ilgili.

bencede yakıtla alakalı :)

yakıtla ilgili derken aldığım yakıtın kalitesizliği mi ? benzin pompasına bi baktırayım arkadaşım teşekkür ederim

İlk çalıştırma için lazım olan yakıt depoya geri kaçıyor. O nedenle enjektörlere yeni yakıt gelmesi zaman aldığı için araç çalışmada zorlanıyor.

savaş bey bu durumu nasıl düzeltebiliriz bid ebi fiyat bilginiz varsa memnun olurum

savaş bey bu durumu nasıl düzeltebiliriz bid ebi fiyat bilginiz varsa memnun olurum
Benzin pompası ve valfin kontrol edilmesi gerekir. Her ne kadar LPG kullanmasamda LPG li araçlarda benzin pompası arızalarının yoğun olduğunu duymaktayım. Yedek parça fiyatlarını bilmiyorum.

Benzin pompası ve valfin kontrol edilmesi gerekir. Her ne kadar LPG kullanmasamda LPG li araçlarda benzin pompası arızalarının yoğun olduğunu duymaktayım. Yedek parça fiyatlarını bilmiyorum.
yakıt geri kaçsa 6 saat değil 5 dakika bekleme yeter başka bir sorun var bence

yakıt geri kaçsa 6 saat değil 5 dakika bekleme yeter başka bir sorun var bence

Tansu ustam az bir kaçak ihtimali söz konusu olabilir mi?

Geri