6000 mi 8000 mi

6000 Mİ 8000 Mİ

• 6000

Oy: 37 59.7%
  • 8000

Oy: 25 40.3%

• Kullanılan toplam oy
    62
HID Xenon 6000 K
Montaj dahil 170 dedi
Biraz daha indirmeye çalışacağım

Bir de bunlara dikkat edeceğim;

Bir arkadaş 55 Watt olsun dedi
Arıza lambası için balast bağlanırken şaseyle araya yalıtkan koydur dedi

Eklenecek varsa ilave edeyim

Sevgili Arkadaşlar

Önceden 6000k kullanıyorduk bozuldu 8000 taktırdım görüntü ve aydınlatma bence gayet güzel

Burak Kardeşim
8000 K en çok beni
Yağmurlu Hava, Karlı ve Sisli Havalarda yaratacağı sıkıntılardan dolayı ikna olamadım

Kullanan kişilerden 6000 için herhangi bir şikayet duymadım
Bu yüzden 6000'e sıcak bakıyorum
Hayırlısı diyelim

Sevgilerle

okuyorum abi başından beri :)

Senin yorumunu alayım
Sevgili Kardeşim

Ne diyorsun son yazdığıma

HID Xenon 6000 K
Montaj dahil 170 dedi
Biraz daha indirmeye çalışacağım

Bir de bunlara dikkat edeceğim;

Bir arkadaş 55 Watt olsun dedi
Arıza lambası için balast bağlanırken şaseyle araya yalıtkan koydur dedi

Eklenecek varsa ilave edeyim

Sevgili Arkadaşlar

Genelde Xenon takılı araçlarda arıza ışığı yanıyor gibi şikayetler okudum

Bu nedir
Neden olur

Bilgisi olan arkadaşlar paylaşırsa sevinirim
Murat abi, biliyorsun bizim araçlarda beyin lambaların sağlık durumlarını sürekli kontrol ediyor. bu kontrolü yaparken de halojen ampülün flaman direncini ölçüyor. Bu direnç değeri belirli bir aralığın dışına çıktığında (mesela lamba patladığında açık devre olur) beyin arıza ışığı yakarak kullanıcıyı uyarıyor. Kalitesiz Xenon markalarının balastları arabanın beynine bu uygun direnç değerini gönderemediği için arıza ışığı yanıyor. Ama sanırım şu anda piyasadaki pek çok markanın balastlarında uyum dirençleri ile bu sorun giderilmiş durumda.

Ayrıca montaj dahil 170 YTL bana az da olsa pahalı geldi. Ankara CanCan oto 150 ye takıyor montaj dahil ama marka konusu da önemli tabi. Bence biraz daha pazarlık yap. Şimdiden hayırlı olsun

fena değil murat abi fiyat, 130-140 satış fiyatı zaten.. şimdiden hayırlı olsun, ben xenon+angel farları 50 ye halletmiştim montaj.

8000k görunmuyo dıye olay yok 6000k daha oturakklı gösterıyo zevk meselesii halen almadınmı murat abi :D

Benim farlarda orjinal mercekli far var. (4300k) sislere xenon taktırırken farlarla fazla fark olmasın diye 6000k taktırdım. Çok memnun kaldım. Buğra arkadaşımızda söylemiş. ben Ankara cancan otoda HID marka xenonu montaj dahil 120ye taktırdım 3ay önce. montaj hariç 100liraydı. herhangi bi indirim yapmadı. sadece 2ye böldü kartı.

Geri