96 e 200 mercedes mi? 98 omega 2.5 mi?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Alperen38
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
beyler tmm opel omega şahane bi araç ama hangi testte omeganın rakiplerine göre iyi şeçildiğini gördünüz boru diil bu mercedes e 200 omegadan daha kaliteli bi üretim tüm dünyada omegaların kronik arızaları konuşuluyo mercedes için varmı böyle sorunlar;)
kısaca omega çok iyi bi araç ama mercedes kadar diil

hemşo sen yapma bari

çok genel bakılyor malesef, 96 model E kasa oldukça fazla probleme sahip,
genel anlamda da mercedes için çok ciddi sorunlar söz konusu, bunlardan hemen akla gelenler arasında
A serisi için geyik testi
E serisi için Elektronik Fren sistemi, en başta...
Ancak şu varki A serisi testten geçemediğinde ESP - ACR gibi takviyelerle kısa sürede düzeltildi,E serisinde meydana gelen elektronik problemler ise kısmen düzeltilerek makyajlı kasada ortadan kalktı. Eski kasada problem yaşayan müşterilerin de araçları değiştirilmişti.

çok genel bakılyor malesef, 96 model E kasa oldukça fazla probleme sahip,
genel anlamda da mercedes için çok ciddi sorunlar söz konusu, bunlardan hemen akla gelenler arasında
A serisi için geyik testi
E serisi için Elektronik Fren sistemi, en başta...
Ancak şu varki A serisi testten geçemediğinde ESP - ACR gibi takviyelerle kısa sürede düzeltildi,E serisinde meydana gelen elektronik problemler ise kısmen düzeltilerek makyajlı kasada ortadan kalktı. Eski kasada problem yaşayan müşterilerin de araçları değiştirilmişti.

arkadaşım haklısın ama omega çok mu sorunsuz yabancı forumlarda test sitelerinde ne zaman baksam en az tüketici memnuniyeti puanları omegada
herkes çok sorunlu olduğundan dolayı puan kırıyor testlerde
onun dışında ise görünüş konfor performans daha iidir mercedesten ama kalite asla

beyler tmm opel omega şahane bi araç ama hangi testte omeganın rakiplerine göre iyi şeçildiğini gördünüz boru diil bu mercedes e 200 omegadan daha kaliteli bi üretim tüm dünyada omegaların kronik arızaları konuşuluyo mercedes için varmı böyle sorunlar;)
kısaca omega çok iyi bi araç ama mercedes kadar diil
sen hangi testlerde aşağı düştüğünü gördün göster bakalım

çift farlı kasa mercedesten bahsediyoruz onun hiç düşünmeden mercedes diyorum omega nerde E200 nerde

yüksel topgear fiftgear v.b istediin siteyi aç araçların review(test) yorumlarına bak görürsün ne demek sitediğimi herkes kronik sorunlardan dolayı eleştiriyo
yoksa bende çok beğeniyorum o araçların şeklini

yüksel topgear fiftgear v.b istediin siteyi aç araçların review(test) yorumlarına bak görürsün ne demek sitediğimi herkes kronik sorunlardan dolayı eleştiriyo
yoksa bende çok beğeniyorum o araçların şeklini
nasıl opelcisin sen ya :D insan biraz över ama ciddi konuşalım omega zamanından ilerici bi tasarıma sahip yani bu ilk çıktığı 93 için daha sonra model yenilemesi olmayınca biraz gerilere düştü gibi ama 2003 model bi elegance a bindim 2.6 inanın taş gibi hemde çok omega kullanan var hiçbiri kronik bir sorun olduğunu söylemiyor biriniz yazsın şu kronik sorunlarıda bilelim ya

nasıl opelcisin sen ya :D insan biraz över ama ciddi konuşalım omega zamanından ilerici bi tasarıma sahip yani bu ilk çıktığı 93 için daha sonra model yenilemesi olmayınca biraz gerilere düştü gibi ama 2003 model bi elegance a bindim 2.6 inanın taş gibi hemde çok omega kullanan var hiçbiri kronik bir sorun olduğunu söylemiyor biriniz yazsın şu kronik sorunlarıda bilelim ya

abi tmm opelciyiz omegalar çok şekil karizma araçlar ama rakip olarakta e200 şeçmişsiniz:D
ayrıca 98 omega deniyo ankette makyajdan sonraki kasa derseniz hiç düşünmeden omega derdim ama 98:( yetersiz

Geri