96 e 200 mercedes mi? 98 omega 2.5 mi?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Alperen38
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
arkadaşım haklısın ama omega çok mu sorunsuz yabancı forumlarda test sitelerinde ne zaman baksam en az tüketici memnuniyeti puanları omegada
herkes çok sorunlu olduğundan dolayı puan kırıyor testlerde
onun dışında ise görünüş konfor performans daha iidir mercedesten ama kalite asla

arkadaşlar konu Omega sorunsuz - sorunlu mercedes sorunsuz vs değil ki...

96 model E 200 den bahsediyoruz, Ok Mercedes kalitesi ancak E 200 yerine Omega 2.5 V6 çok ağır basıyor,

sebepleri :

motor özellikleri, V6- 4 silindirli 1998 cm3 lük motora göre ( E200'e kıyasla )
standart donanım
ekstra özelliklerde geniş yelpaze,
şasedeki mekanik üstünlükler ( çok nokta bağlantılı - bağımsız süspansiyon vs )

bende ısrarcıyım sonuna kadar opelciyiz burda sen kalkmış opel sitesinde mercedes diosun mercedesciysen neden altında vectra var
YA KONUYU SAPTIRMAYIN BU SİTEDE HONDA KULLANANDA VAR PASSAT KULLANANDA MERCEDES KULLANNADA ATALIMMI ONLARI SİTEDEN SİZE AKILLICA Bİ SORU SORUYORUZ TUTMUŞ HESAP SORAR GİBİ İŞ YAPIOSUNUZ AYIP AMA YA CEVAP VERMEK ZORUNDA DEĞİLSİN YAZMA İÇİNDE KALSIN DÜŞÜNCELERİN HER ZAMAN DA ARKASINDAYIM BEN OPELE LAF SÖYLEMİYORUMKİ AMA SEN KABUL ETSENDE ETMESENDE Bİ GERÇEK VAR MERCEDES MERCEDES MERCEDES.....BİDE 97 AVANTGARDE VAR O YÜZDEN OPELİDE İİ BİLİRİM MERCEDESİ DE MERCEDESE BABAM BİNİO AMA ÇOK YOLA GİTTİMÖ ONUNLA

bırak abi anlatma ya kimseye bişi ispatlamak zorunda değilsin biz opelciyiz sitemizde opelim daha fazlasını anlatmaya gerek yok
SENİN BU YAPTIĞIN HAKKATEN AYIP SENDEN VEYA BİRİNDEN ISPAT İSTEMİYORUM ZATEN ISPATLAMA GİBİ Bİ ŞANSIN YOKTA ÇOK BİLMİŞLİK TASLAMA 96 E 200 DEDİĞİM ARABA ÇİFT FARLI OLANLAR

YA KONUYU SAPTIRMAYIN BU SİTEDE HONDA KULLANANDA VAR PASSAT KULLANANDA MERCEDES KULLANNADA ATALIMMI ONLARI SİTEDEN SİZE AKILLICA Bİ SORU SORUYORUZ TUTMUŞ HESAP SORAR GİBİ İŞ YAPIOSUNUZ AYIP AMA YA CEVAP VERMEK ZORUNDA DEĞİLSİN YAZMA İÇİNDE KALSIN DÜŞÜNCELERİN HER ZAMAN DA ARKASINDAYIM BEN OPELE LAF SÖYLEMİYORUMKİ AMA SEN KABUL ETSENDE ETMESENDE Bİ GERÇEK VAR MERCEDES MERCEDES MERCEDES.....BİDE 97 AVANTGARDE VAR O YÜZDEN OPELİDE İİ BİLİRİM MERCEDESİ DE MERCEDESE BABAM BİNİO AMA ÇOK YOLA GİTTİMÖ ONUNLA

büyük yazamak yasak biliyorum yazma istersen 96 elegance bindim sıfır hemde 4 ay kadar iyi araba ama sen omegayı bilmiyorsun sanki opele laf söyleyip söylememe işi biraz sert olmuş ama kızma yok forum burası herkes düşüncesini söyleyecek

mercedes2fe6.jpg
1996 MODEL E 200
mercedes1zp0.jpg
omeg3pe7.jpg
omeg4ak9.jpg
OMEGA 2.5

yorum yok isteyen üstüne alınmakta serbest

daha adıl kıyaslama yapalım..opel sıgnum ve e 200 yada 2000 model omega ve 2000 model mercedes e200 elegance nasıl ama:)

Geri