98 vectra 2.5 cdx nb aldım.

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan hazanh
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

hazanh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar dün akşam orjinal vectra 2.5 cdx nb aldım sizce nasıl bir araç bu aracı almam hatamıydı yoksa iyimi yaptım.aslında 2.0 cd alıcaktım ama aracın full olması beni cezbetti ve orjinal olması ve motor seside etkiledi üzerinde brc 6 silindir sıralı sistem var otomatik vites..

Zaman gösterecek iyimi yoksa, kötümü yaptığını... Aracın Hayırlı olsun.

Araç temiz ve bakımlı ise pişman olmazsınız, değil ise işiniz zor.

umarım bi arıza çıkmaz araç orjinal değişen boya v.s. yok motor ve şanzuman çok iyi..umarım sıkıntı yaşamam tşk.ler

heryönüyle güzel araç,inşaallah sorun çıkartmaz ve gönül rahatlığıyla kullanırsın.

umarım bi arıza çıkmaz araç orjinal değişen boya v.s. yok motor ve şanzuman çok iyi..umarım sıkıntı yaşamam tşk.ler
O zaman bakımlarını günü gününe yaptırırsanız uzun yıllar başınız ağrımaz. Allah kaza bela göstermesin, iyi günlerde kullanın.

Hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin.

çok teşekkür ederim Antalyadayım burda opay adında iyi bir servis var kısmet olursa ilk işim oraya gidip gerekli kontrolleri yaptırmak..araç orjinal değişen boya v.s. yok 155000 de motor ve otomatik şanzuman sorunsuz.sabah çalıştırmamda kontağı çevirmemle aracın çalışması bir oluyor..çekişi mükemmel hiç bir yerinden ses gelmiyor..çalışmayan aksamı yok en kısa zamanda fotolarını koyacağım..deri koltuk açılır tavan v.s. var..şimdilik yakıt değerlendirmesi yapıyorum..çokta yaksa önemli değil zaten seviyorum bu aracı...

Geri