2001 Opel Vectra CDX 2.0 AT

ekselans56

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben kesinlikle 2000 model cdx almanızı tavsiye ederim.
2001 ile arasındaki fark tc anti pantinaj sistemidir. 2000 modellerde tc butonuna basarak devre dışı bırakılıp araç daha seri kullanılabiliyor. 2001 modellerde ise tc düğmesi yok ve anti patinaj sistemi devreden çıkartılamıyor. yani ani kalkışlarda araç hafiften patinaj yapmaya kalkarsa araç gaz kesiyor.

2000 2001 cdx lerde diğerlerine göre en büyük ve en güzel fark spor şanzıman olması. km düşük bakımlı cdx bulursanız alın derim.... fakat asla fiyatına aldanarak km yüksek bakımsız ve bezgin cdx almayın sanayide harcayacağınız parayıda düşünün derim. bu yüzden 2 bin fazla verin ve düzgün araç alın .....
teşekkürler ethem bey.umarım temiz bi cdx bulabilirim.gerçi biraz zor 10-11 yaşında temiz araba bulmak ama beklemedeyim..pusuya yatmış durumdayım:)

exclusive

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
internette arama pazarda bakın.. internet piyasası uçuk.. 2.0 motor yüzünden pazarda 16-17 ye müşteri bekleyip kimsenin yüz çevirmediği bir vectraya denk gelebilirsin..
bu araçların sahipleri fanatiklikten uzak,,, yanında yada karşısında duran minnacık arabanın etrafına 20 kişi toplanıp incelerken onlara bön bön bakan bir tip olmalıdır:)

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
teşekkürler ethem bey.umarım temiz bi cdx bulabilirim.gerçi biraz zor 10-11 yaşında temiz araba bulmak ama beklemedeyim..pusuya yatmış durumdayım:)

paraya kıyarda benim cdx i almak istersen satabilirim.:):) daha temiz ve donanımlısı varmı bilmiyorum .fakat şu an türkiyede tek diyebilirim. :)

ekselans56

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
internette arama pazarda bakın.. internet piyasası uçuk.. 2.0 motor yüzünden pazarda 16-17 ye müşteri bekleyip kimsenin yüz çevirmediği bir vectraya denk gelebilirsin..
bu araçların sahipleri fanatiklikten uzak,,, yanında yada karşısında duran minnacık arabanın etrafına 20 kişi toplanıp incelerken onlara bön bön bakan bir tip olmalıdır:)
evt haklısınız ama buralarda bırakın pazarı adam gibi galerici yok.mecburen internetten bakıyorum.aslında burdan forumdan arkadaşlar yardımcı olabilirse çok memnun olurum.bildiğiniz temiz vectra b kasa varsa almaya hazırım.ethem beyinki hariç ama:)
onu alacak gücüm yok şimdilik beni aşar

mucipoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evt haklısınız ama buralarda bırakın pazarı adam gibi galerici yok.mecburen internetten bakıyorum.aslında burdan forumdan arkadaşlar yardımcı olabilirse çok memnun olurum.bildiğiniz temiz vectra b kasa varsa almaya hazırım.ethem beyinki hariç ama:)

Çok aradım bulamadım buldum kaçırdım, bu işler nasip işi, inşallah temiz ve uygun fiyata bulursunuz.

ekselans56

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen öle mucipoz kardeş evlenmek gibidir araba alıp satmak.tamamen kısmet ve şans işi.bakalım artık kısmeti beklicezz

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bütçeniz nedir??

MuzuriX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi akşamlar arkadaşlar.

Bende aranıza yeni katıldım.Araba almak istiyordum aklımda hiç yokken arkadaşımın tavsiyesi üzerine 2001 model vectra b 1.6 comfort aldım açılır tavanlı gümüş gri.Araba 120 bin km hiç tüp takılmamış ağır bakımları yapılmış bir kaç parça çiziklerden dolayı boya var birde ön kaput orijinali ile değiştirilmiş.Aklımdaki araba golf 4 du ama iyiki almamışım daha işten dolayı doyasıya gezemedim ama Ankara trafiğinde gayet rahat sürüşü var.Aracı 18500 e aldım.Satan kişi 1ay önce 4 adet bridgestone marka lastik almış bana nasip oldu.Sizce nasıl araba 18 500 tl iyi mi?

Teşekkürler.

Son düzenleme:

TuRkiShPoWeR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bazı ölücü zihniyetler aracın piyasasının düşmesinin işlerine yarayacağını düşünüyorlar sanırım.Arabasına göre muamele var ben arabama 21.500 deneme parası yazdım ve internete verdim, 1 hafta sonra kaldırdım.O kadar kişi aradı ve mesaj attı ki gerçekten satmayı bile düşündüm.Hatta araba aradım yerine ancak cebime uygun araç bulamayınca ilanı çektim.Şu an arabama 22 bin veren var ancak aracımı seviyorum...