Ilk opelimi aldım 2.5 cdx yorumları bekliyorum

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan canon38
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
öncelikle hayırlı olsun ii günlerde kullanın cok saglam bi arac onu ilk baş söylemek isterim 7 yıldır bizde opel en ufak bir sornu dagil yoktu ama son zamanlarda bıde burdakı ustalrdan cekılmes bir hal aldı en sonundada 1700 gibi bi rakamla düzeltmeyi basardım benimde degismeyen bisiyi kalmadı :) aama bunu solerken üzgnümki bidaha malesef opel alamm hiçbir zaman daha cok fiat ve renoya yönelirim ve dizel araba ne olursa olsn en güzeli bu bence tüp müp hıkaye tüplü arabailla ki bisiler cıkarıyor ya yag yakıyo ya sıralılarda saten benzin al tüp al 4 km benzinle gider vs orjinali gibi olmuyo bana sorarsanız almıcaktınız ama ne diyelim altınızda bi kaplan yatıyor :)

Tebrikler, Etem arabayı değiştirince ara vermişti elektronik işlerine sizin üye olup bu tür paylaşımlar yapmanız iyi oldu. Takipteyiz :)

ara vermiş olabilirim fakat hep takipteyim :)

hayırlı olsun, ALLAH kazasız belasız kullanmak nasip etsin...

Ethem abinin uyarısına dikkat edin. Anlattığına bakılırsa bu şekilde aracınız hava yastıksız sıradan bir araç gibi.

motor sesine hayranım 2.5lerin . Vergilerin artması filan biraz zor . Keyfini çıkarın o motorun kıymetini bilmeli bence.Daha alır almaz enseyi karartmanın bi anlamı yok .Hayırlı olsun

Verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ediyorum.Bu Hava yastığı olayını bilmiyordum yarın kontrol ettireceğim ve aldığım şahısla bi görüşeceğim. Bu olayı şimdi Ethem beyden yeni öğrendim, bu tarz şeylere midem bulanır yarın aldığım şahsa sorarım ben ama kesin diyeceği şu!..
Valla bilmiyordum, ben aldığım da aynen böyleydi v.s. bakalım ne olacak...
Çok sağolun arkadaşlar...

bu araçlar için hep şunu duydum: alacaksanız temizini alın yoksa sanayiden çıkmazsınız .aracın elektronik sistemini düşününce doğru söylüyorlar her usta yapamıyor ama temiz ise ve iyi bbir şekilde kullanılırsa bir sorun olmayacağını düşünüyorum. genelde yoldayken gözüm hep bu araçlarda olur en nadir gördüklerim 1.6 ve 2.5 olanı

Geri