Acil! Çalıntı araç... (Ankara)

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan 35KES52
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Geçmiş olsun iyi cesaret cidden dağıtmasalar bari vicdansız ...

Büyük geçmiş olsun.Şerefsizler, kazanmanın ne kadar zor olduğunu bilmiyorlar.İnşallah kısa zamanda bulunur...

Kolay geçinmenin, para kazanmanın yolu bu olmamalı. Devlet tarafından hırsızlığın, gaspın, tecavüzün, cinayetin artık önüne geçilemiyor. Bu saatten sonra da kimse bana bu ülkenin % 99 müslüman edebiyatı da yapmasın, inanın çok zoruma gidiyor.
Araç büyük bir ihtimalle bulunur ama büyük bir ihtimalle soyulmuş olarak :(. Yüklü araçlar hırsızlar için bir cazibe anıtı gibidir. Adamın umurunda mı sanki, söker, dağıtır, parçaları da yok pahasına piyasaya sürer. (Kıyı kenar yerlerdeki dükkanları ara ara yoklamakta fayda var)

Geçmiş Olsun, bulunur diye tahmin ediyorum,sıradan bir araç değil çünkü

Berker abi son zamanlarda yaklaşık son 2 aydır sırf modifiyeli araç çalıyorlar enteresan şekilde..

Yani sırf demem doğru olmaz belki ama bu camiadanda çok arkadaşın canını yaktılar.Genel kanı o şekilde ama artık diyorum ya cahil cesareti yada başka birşey...

geçenlerde bi arkadaşın bmw si çalınmıştı ankarada araç komple m teknik filan dolu bi araçtı. sapa bi yere götürüp jantlarını tamponlarını müzik sistemlerini filan söküp kütüğün üzerinde bırakmış kaçmışlar. inşallah en azından o şekilde bulunur.

Çalınan araçlar iki amaç için kullanılıyor ; ya kapkaç , adam kaçırma,soygun vb kriminal olaylar için yada maddi degeri göz önüne alınarak komple yada parca parca satılmak için.Eğer Suça karışırsa bir süre sonra mutlaka bulunur, ama satılması planlanıyorsa bulunması biraz daha zor olur.Allah yardımcıları olsun

Cagrı kardeşim büyük geçmişş olsun inşallah biran önce bulunurr allah kimsenin basına vermesin böle bir sıkıntıı eline gecicekk bunu yapan da nyse artıkk....

Geri