Acil tavsiye lutfen

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan mechanic
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

mechanic

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar aracim gri. Simdi reflektor haric far karartma yaptirmaya gidiyorum. Sizce resimdeki nasil? Baska tavsiyeniz varmi? Yalniz acil:))

Ekli dosyalar

• uploadfromtaptalk1381734259717.webp
    uploadfromtaptalk1381734259717.webp
    40.8 KB · Görüntüleme: 20
Son düzenleme:
Anlasılan bayramdan sonraya kalacak.. sizden ricam bu iki resim arasindaki fark nedir ve hangisini yaptirirsam görüş kaybı yasamam? Birde bunlar parlak folyo diyemi geciyor? Birde mat siyah varmis.. resimdekiler hangi kategoriye giriyor?

MB860 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Ekli dosyalar

• uploadfromtaptalk1381738035127.webp
    uploadfromtaptalk1381738035127.webp
    46.2 KB · Görüntüleme: 14
  • uploadfromtaptalk1381738048096.webp
    uploadfromtaptalk1381738048096.webp
    40.8 KB · Görüntüleme: 14
2 fotodakı farlar bırbırınden apayrı farlar bırı merceklı dıgerı orjınal karartılmıs fabrıka çıkısı far..
mercek olayını duzgun yaptırabılırsen orjınal merceklı far gıbı olur aracın kı şuda var paylastıgın fotodakı merceklı arac makyajlı corsa senın aracının far sekılı ılk paylastıgın fotodakı gıbı...
ben kendı aracıma yapmıstım far ampullerının oldugu çanaklar varya ıc kısımlar ordakı yansıtıcılar harıc heryerı sıyah boyadım zımpara yapıp cok guzel durmuştu oyle yapmanı onerırım..

2 fotodakı farlar bırbırınden apayrı farlar bırı merceklı dıgerı orjınal karartılmıs fabrıka çıkısı far..
mercek olayını duzgun yaptırabılırsen orjınal merceklı far gıbı olur aracın kı şuda var paylastıgın fotodakı merceklı arac makyajlı corsa senın aracının far sekılı ılk paylastıgın fotodakı gıbı...
ben kendı aracıma yapmıstım far ampullerının oldugu çanaklar varya ıc kısımlar ordakı yansıtıcılar harıc heryerı sıyah boyadım zımpara yapıp cok guzel durmuştu oyle yapmanı onerırım..

yani siyah araçtakimi mercekli ? peki gri araçtakini yaptırsam ? sanırm onda mercek yok..

bu şekilde simsiyah istemiyorum ama :( gri araçtaki gibi olursa onun gibi yaptırırm o zaman .. gerçi benim araçta makyajlı kasa 2011 1.4 twinport enjoy

kusura bakma ya ben senın arac makyajsız kasa sanıyorum.. mercek yaptır o zaman daha cok yakışır o sıyah aracın sahıbını tanıyosan ona danıs derım nerde yaptırmıs dıye

kusura bakma ya ben senın arac makyajsız kasa sanıyorum.. mercek yaptır o zaman daha cok yakışır o sıyah aracın sahıbını tanıyosan ona danıs derım nerde yaptırmıs dıye

malesef tanımıyorum google den buldum :)
şimdi plaka için beyaz led araştırması yapıyorum ama hangi marka model almam lazım hiç biryerde bulamadım.. sanırım konu açıcam :(

Geri