Adanalı Decepticon

Ynt: Adanalı Decepticon

hllb link' Alıntı:
teşekkürler kerem bey perdeleri görmeyi özellikle ben istiyordum. keşke bir tane yakın çekseydiniz perdenin dokusunu göstermek amacıyla. arkadaki amblem çok güzel olmuş. bagaj altı çıta da güzel olmuş, siyah araçta bayağı bir gösterir kendini. ( alsam mı acaba  032questn ). içeriye ben de led taktım güzel oldu. gündüz farlarına ledler arıza veriyor diye forumda yazılmıştı, ben dahil alanlar mtech t20 beyaz aldık. ancak geçen gün ankara reis opelde corsaya örnek olsun diye takılmış 4 ledli gündüz farı vardı. 15 gün sonra falan gelecekmiş satış için.  perdelerin arka kelebekleri yok sanırım :( keşke olsaymış orjinalde var. ( 460tl :P )  perdeyi biraz daha düşünecem sanırım. zahmet olmazsa bir iki tane yakın resim paylaşırsanız çok sevinirim.
halil abi çıta çok güzel görünüyor. bizim siyah araçlarda daha çok göze hitap eder... alabiliriz aslında... ben de yetkili serviste beyaz ampul siparişi verdim... ama arıza gösterirse hoş olmaz bir de 4 ledli gündüz farları çok güzel olsa gerek. öfff yaa neden cosmo almadık....

türk_187 link' Alıntı:
[quote author=hllb link=topic=1207.msg25416#msg25416 date=1302633165]
teşekkürler kerem bey perdeleri görmeyi özellikle ben istiyordum. keşke bir tane yakın çekseydiniz perdenin dokusunu göstermek amacıyla. arkadaki amblem çok güzel olmuş. bagaj altı çıta da güzel olmuş, siyah araçta bayağı bir gösterir kendini. ( alsam mı acaba  032questn ). içeriye ben de led taktım güzel oldu. gündüz farlarına ledler arıza veriyor diye forumda yazılmıştı, ben dahil alanlar mtech t20 beyaz aldık. ancak geçen gün ankara reis opelde corsaya örnek olsun diye takılmış 4 ledli gündüz farı vardı. 15 gün sonra falan gelecekmiş satış için.  perdelerin arka kelebekleri yok sanırım :( keşke olsaymış orjinalde var. ( 460tl :P )  perdeyi biraz daha düşünecem sanırım. zahmet olmazsa bir iki tane yakın resim paylaşırsanız çok sevinirim.
halil abi çıta çok güzel görünüyor. bizim siyah araçlarda daha çok göze hitap eder... alabiliriz aslında... ben de yetkili serviste beyaz ampul siparişi verdim... ama arıza gösterirse hoş olmaz bir de 4 ledli gündüz farları çok güzel olsa gerek. öfff yaa neden cosmo almadık....
[/quote]
afl farı çok beğenmeme rağmen ( mercekler ve köşe ledler - sağa sola dönmesini çok önemsemiyorum ) bugün olsa gene sport alırdım. çıtayı bir de siyah araçta görmek isterdim. bence de s,yahta hoş görünür ancak çok mu şımbıl şımbıl olur acaba diyorum. dün yeni passsat gördüm tampon altlarında nikelajlı şeritler vardı '' oha adam arabaya ne yapmış çirkin olmuş '' diyordum ki dikkatli bakınca meğer orjinalmiş. :) ama bagaj altı çıtayı sen al belki ben de alırım :)

hllb link' Alıntı:
  bence de s,yahta hoş görünür ancak çok mu şımbıl şımbıl olur acaba diyorum. dün yeni passsat gördüm tampon altlarında nikelajlı şeritler vardı '' oha adam arabaya ne yapmış çirkin olmuş '' diyordum ki dikkatli bakınca meğer orjinalmiş. :) ama bagaj altı çıtayı sen al belki ben de alırım :)
bence de siyahta fazla şımbıl şımbıl (nasıl itelendireceğimi düşünürken iyi oldu bu ikileme) duracak gibi. beyaza, griye gider ama siyahta...görmek lazım

beyaz ve gride çok hoş durur bence de. 

hllb link' Alıntı:
beyaz ve gride çok hoş durur bence de. 

bence de beyaz da çok güzel durur. gerçi fiyat da çok uçuk değilmiş. yapılabilir denenebilir. ama yapışkan boyaya zarar verirse, çıkarmak dert olabilir...

Ben de bagaj daki krom çıtadan var.
Yapıştığı kısım içe doğru olduğundan tamponun rengini yansıtıyor ve krom bir parça olduğu çok belli olmuyor.

Çıkartmak kolay ,biraz wd40 ile kolayca halledilir.

TOGI link' Alıntı:
Ben de bagaj daki krom çıtadan var.
Yapıştığı kısım içe doğru olduğundan tamponun rengini yansıtıyor ve krom bir parça olduğu çok belli olmuyor.

Çıkartmak kolay ,biraz wd40 ile kolayca halledilir.

resim paylaşabilirseniz çok seviniriz...

Geri