ağzı olan konusuyor !!!

milletimiz "pahalıysa iyidir" mantığıyla harekettiği sürece çok kazık yer. böylece opel gibi fiyat/kalite oranı iyi durumda olan araçları tavsiye etmezler. onlar giderler meksika'da üretilen ve meksika'da üretildiği için ekstra vergi yükü olan jetta alırlar ;) ama bilmiyorlarki araçların parça kalitesi aynı sadece devlet geçiriyor :kop:

Aklından geçen neyse, hangisi hoşuna gidiyorsa git o arabayı al. Olumsuz yorum yapanlara ise canım öyle istedi de geç. Alım-satım konusunda yapılan yoruma ise sesli gülüyorum. :D

Bende aynı görüşteyim, bütçene hangisi uyar kafana hangisi yatarsa ve hangisi daha çok hoşuna giderse o arabayı al bence. Ben Vecra B'den sonra Stilo aldım herkes Stilo alma satamazsın dediler bende satmak için almıyorum dedim ve aldım hiçte pişman değilim. Her malın müşterisi vardır...

Bende aynı görüşteyim, bütçene hangisi uyar kafana hangisi yatarsa ve hangisi daha çok hoşuna giderse o arabayı al bence. Ben Vecra B'den sonra Stilo aldım herkes Stilo alma satamazsın dediler bende satmak için almıyorum dedim ve aldım hiçte pişman değilim. Her malın müşterisi vardır...
Stilo'lar Fiat cenneti Konya'dada aynı söylentilerle karalandı hep. Oysa alıp kullanmak için; fiyat=donanım orantısı çok iyi bir araçtır.

Stilonun hele 3 kapılı modeli arkadan bakınca muazzam görünüyor, sarı renkli olursa daha da bir başka :)

O HGTlerde bi filtre sesi var, orkestra gibi. :D

Her malın bir alıcısı vardır. Hoşunuza ne gidiyorsa alın kullanın, sorun yaşayan yada ne olduğu bilmeden konuşanlar nasıl bakmışlar araçlarına da konuşuyorlar? Kaç kere alıp satmışlar o araçlardan ??

Performansı düşürmeyeceğini bilsem ben de açık hava filtresi takıcam ama çekiniyorum, yoksa bizimkinden de iyi ses geliyomuş :D

Geri