ağzı olan konusuyor !!!

Her malın bir alıcısı vardır. Hoşunuza ne gidiyorsa alın kullanın, sorun yaşayan yada ne olduğu bilmeden konuşanlar nasıl bakmışlar araçlarına da konuşuyorlar? Kaç kere alıp satmışlar o araçlardan ??
bebeğim hpşgeldin :D
dediğine katılıyorum her kör malın kör alıcısı vardır,
satan yok alanın a.... gibi :D

bebeğim hpşgeldin :D
dediğine katılıyorum her kör malın kör alıcısı vardır,
satan yok alanın a.... gibi :D

Hoş buldukkk.. seninle görüşeceğiz arayacağım bugün :)

Performansı düşürmeyeceğini bilsem ben de açık hava filtresi takıcam ama çekiniyorum, yoksa bizimkinden de iyi ses geliyomuş :D

Performans neden düşüyor anlamadım ?
2.0 vectra b1' im vardı Caner iyi bilir, filtreyi de o vermişti. Hiç tatminkar bir ses alamamıştım.

Bu ülke yollarında yüzlerce model yabancı ülkelerde üretilmiş arabalar dolanıp duruyor, bu arabaların içinde Opel'in oranı hiç de azınsanacak seviyelerde olduğuna göre konuyu salim kafayla tekrar düşünmekte yarar var. Bir de Vectra B ye devamlı çamur atanlara bir şey hatırlatırım, Vectra kaç senelik Astra H kaç senelik araçlardır, onlar da aynı yaşa gelsin bakalım, ayrıca üretim yıllarındaki teknolojik imkanları da göz ardı etmeyin ;).

Merhaba Arkadaşlar ;

Opel Markası Parçası Gerçekten Pahalı Olan bir alman firması.Sadece Adam Dış Dikiz aynasına 600 TL Para İstiyor.Elektrikli donanım olduğundan dolayı.Fakat En Sağlam Arabalardan biridir.

Sorun Çıkardığını söyleyen insanlar , kişiden kişiye farkeden insanlardır.

Kendimden Örnek Vermek Gerekirse ;

Benim İlk aracım Renault Broadway idi. 1994 Model aracımla ben sanayinin yolunu bilmezdim.Bakımlar haricinde.1994 Model araba bende 12-13 Sene Kaldı.

Fakat Şimdi 2009 Model Astra 1.3 CDTI Arabam var. Ben Bu arabayı ilk aldığımda Yalnızca bir yıl içinde , Broadway ile 10 senede gittiğim sanayi sayısından daha fazla sanayiye gittim.Resmen Opel Özel servisi ile akraba olacaktım :) Araba Sürekli buji yakıyo.Ekranda durup durup hava yastığı lambası yanıyor.Garip garip şeyler.Tabi Broadwayde karadüzen olduğundan insana garip geliyor İlk başta.

Fakat Kullanmaya başladıkça püf noktalarını öğrendikçe şimdi Arabam maşallah sorunsuz.

Kısacası Tavsiyeler ile iş yapmayın derim ben.Çünkü tavsiyeler kişiden kişiye farklılık gösterir heleki araçlar konusunda.

toyota sanki çok kaliteli ? d4d motorlari yag eksiltiyor. poset gibi araba ruzgardan o kadar cok etkileniyorki tahmin edemezsiniz. yol tutusu kepaze donanimi zayif parasi cok ;) hondada iscilik yok .
opelin bakimlisi evladiyeliktir...

ben 2 307 110 hdi
1 206 hdi
1 106 gti i bindim...hiçbirinde problem yaşamadım...demekki peugeot un leşine denk geldiniz...yoksa kaliteli arabadır...tek problemi yollardan sebep torsiyon bozar,haricinde arka amortisör takozu çabuk eskitir..

ben çok memnundum peugeotlardan.. birde c4 üm vardı dizel sadece yol sesi çok alırdı..

Performans neden düşüyor anlamadım ?
2.0 vectra b1' im vardı Caner iyi bilir, filtreyi de o vermişti. Hiç tatminkar bir ses alamamıştım.

Dostum açık hava filtresi taktığımda aracın performansını düşürürüm. Neden? Açıklayayım, motor yeterince sıcak çalıştığında verimli olan bir alet ve ısınırken kaputun altını da ısıtmakta. Standart hava filtresi yeterli ısı yalıtımı sağlanarak muhafazalı bölgeden yeterli soğuklukta havayı çekebiliyor ve motorun verimli çalışması soğuk havayla olur, basit bir açık hava filtreyi araca bağlatığınızda kaputun altındaki sıcak havayı çekecek ve verimli yanma sağlanamayacak. Isı yalıtımı başarılı olan kaliteli bir " cold air intake " sistem olmadan pek bir anlamı olmayacak o sistemi kullanmanın. DBilas marka var, şnorker yardımı ile ön panjurdan temiz ve soğuk havayı emiyor ve kapun altında da çok güzel ısı yalıtımı var, gerçekten başarılı ürünlere sahip, onun dengi bir ürünü takmadıkça kutu içi filtreler daha mantıklı geliyor bana.

aslına bakarsan cai ile çok ilgisi yok..filtre arabaya çok geniş -rahat gelirse araba öğürmez...

filtreyide direk throttle ın üstüne bağlarsan gariban quicksilver cılar gibi olmaz tabii :D

istersen sende yapabilirsin bu işi malzemeleri alıp..dünyanın parasını verme..

Geri