ağzı olan konusuyor !!!

Performansı düşürmeyeceğini bilsem ben de açık hava filtresi takıcam ama çekiniyorum, yoksa bizimkinden de iyi ses geliyomuş :D

Maalesef Ses alamazsınız. Sanırsam sarp alabildi sadece ama o da ne yapmıştı araca hatırlamıyorum. 2.0 daki o emme manifoltu tasarımı ile ses almak mucize. Rolanti traktör modunda ses verir. Çokca denenmiştir. 2.0 Vectralar dan iyi ses geliyor diyen, kesin sağırdır.

Şu ana kadar duyduğum en efsanesi bir Palio daydı.

2007'den 2010 yılı sonuna kadar Corolla d4d kullandım. Alırken müthiş beklentilerim vardı. ( Neredeyse lexus gs300 ayarında bir araç bekliyordum :D) şaka bir yana bir focus 1 ayarında olacağını Ama ömürlük denilen triger zinciri ses yapmasından dolayı değişti. Direksiyon simidinin kaplaması bozuldu. Direksiyon kolonu 20 bin km'den sonra ses yapmaya başladı 2 defa değişti. Ama sorun çözülmedi. Emniyet kemeri makarası kemeri geri çekmek için naz yapıyordu. Zaten bek kısmı tel tel açıldı. Gösterge ekranı ve cd çalar ekranını yumuşak bez dışında başka br madde kullanmama rağmen çizilmekten kurtaramadım. Rüzgarda yolda gezinmesini ve sert girilen virajlarda arkasını atmasını saymıyoruz bile. Bu dönemden evvel ve sonrasında pederde bulunan Ford Focus 1 de bu saydıklarımın yarısı kadar bile arıza gerçekleşmedi. Uzun yıllardır Astra 2 sedan kullanan öğretmen ağabeyimiz var. Bir kaç defa yan koltukta yolculuk yaptım. İç mekan neredeyse hiç eskimemiş. Motorla ilgili bir sorun yaşadığından da hiç bahsetmedi.

ne yazıkki toyota biraz tel maşa ya döndü...
98 den sonra ne yazıkki o betonarme kalmadı...

:) kardeşim "onu alma o yaramaz" falan laflarını bana çok söylediler..2.5 vectrama sanayicilerle kanka olursun falan filan bilmem ne..Chevrolet Captiva aldım yok ölü bu arıza falan..BMW aldım ses tık yok.. herkes yandan yandan bakıyor..Mercedes
BMW yada üst sınıf olmadığı sürece bu geyik hiç bitmez..

senin aklına yatan en güzeli neyse onu al bence..ki opel japonlara göre daha klastır bence..

Geri