allah sizzi bildiği gibi yapsın şerefsizler :(((

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan aykal
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
A

aykal

Bilgi Girilmemiş
uf uf nerden başlıyim bilmiyorum arkdaşlarya geçen hafta burda çok rüzgar vardı bizim apartmanında altında vitrinler var vitrin olduğu içinde kapılarına demir kapılar geçirip kitliyolar normalde ama şans ya sen o demir yerinden çık benim arabanın kaputun ortadan gir allahım sinir krizi geçirecektim tamam dedik 3 gün sonra birisi sağ kapıma çarpmış ve gitmiş sonraki gün sol arka köşeme çarpmışlar ve dün arabamı yıkattım cilalattım akşam evin önüne kaydum gece şerefsizin biri gel sen sol ön kaputun fardan başlayarak kapıya kadar anahtarla ciz üztüne bide tekme at fln sol sinyali kır allahımm allahımm ne yapacamı şaşırdım ya :sorry: :sorry: :sorry: :cry: :mad:

hıh unutmadan bu olaylardan 1 hafta önceden kırmızıda arkadan çarptılar hemde oldukça salak bi burumda saat 21:45 sağımda solumda kimse yk sen gel dolmuş güm akdan sağ farım kırıldı ama sanırım ben alıştım ya neden bilmiyorum ama bu araç bana pek uğurlu gelmedi alalı daha 4 ay oldu başına gelmedik kalmadı ohooo daha sıda varda onlarda kalsın artık ama sanırm istemeyerekte olsa aracımı satıcam :((

ne diyim harbi şerefsizlermiş.

walla kardeşim ne diyim en uyuz olduğum şeylerden biri durup duruken arabanın çizilmesi amaç ne anlayamıyorum ama kaza bela öle bişi yapılırken denk gelirse harbi cinnet sebebim olur.Nazar bpncuğu faLan tak ya baktın gene olmuyo sat napaLım :(

Bu Kadar Olur Valla Sinir Krizi Gecirmemek Elde Degil :(

dün arabamı yıkattım cilalattım akşam evin önüne kaydum gece şerefsizin biri gel sen sol ön kaputun fardan başlayarak kapıya kadar anahtarla ciz üztüne bide tekme at fln sol sinyali kır allahımm allahımm ne yapacamı şaşırdım ya :sorry: :sorry: :sorry: :cry: :mad:

bunlar insan değil zamanında bizimde basımıza gelmişti yeni aldıgımız aracı bastan basa çizmişlerdi çok kötü bir durum :(

bunlar insan değil zamanında bizimde basımıza gelmişti yeni aldıgımız aracı bastan basa çizmişlerdi çok kötü bir durum :(

ya kaza vs önemli değil cana gelen mala gelsin ama bu çizme işi çok koyuyor ya ! ne istiyon arabadan ne alıp veremediğin var :mad: tam arabana yürüyosun binip gitcen bi bakıyosun çizik kırık tekme çabur izleri ya o anda ne yapacamı bilemedim bi 10 dk baktım baktım baktım o gün arabaya hiç binmedim ertesi gecede yatamadım acaba kim yaptı acaba nie acaba bu gecede olcakmı die ya :(

bunlar var ya çekemeyen kötü niyetli insan müsveddeleri, sen ne istiyorsun yazık araçtan...

Geri