allah sizzi bildiği gibi yapsın şerefsizler :(((

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan aykal
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bu ne ya baına gelenler korku filmi gibi valla

[
hıh unutmadan bu olaylardan 1 hafta önceden kırmızıda arkadan çarptılar hemde oldukça salak bi burumda saat 21:45 sağımda solumda kimse yk sen gel dolmuş güm akdan sağ farım kırıldı ama sanırım ben alıştım ya neden bilmiyorum ama bu araç bana pek uğurlu gelmedi alalı daha 4 ay oldu başına gelmedik kalmadı ohooo daha sıda varda onlarda kalsın artık ama sanırm istemeyerekte olsa aracımı satıcam :((

aynı şey bnmde başıma geldi arabam serwisten çıkalı 1 ay olmadı dün kırmızı ışıkta adamın teki gelip arkadan çarptı:( acelesi warmış hızlı gidiomuş kusura bakmaın dio bide..tamponum,frım kırıldı..bagaj kapğısı çöktü zawallı arabayı alalı 3 ay oldu başına gelmeyen klmadı tabi bnmde sinirlerm son derece bozuldu araba kulanmaktan soğudum artık

Geçmiş olsun.
Hocam bence en güzeli bi muhasebe yap derim.Zekatını eksik verdin mi felan bi gözden geçirirsen iyi olur.
Geçenlerde de benim arabaya park halindeyken evin önünde biri çarpmış ve sol arka kısmı resmen dağıtmış.Ama ne yapabiliriz ki.Ben tekrardan muhasebemi yaptım sende yap istersen.

ya şu araba çizenleri bigün bir yakalasam var ya...kafadan aşşa kadar bende çizecem de :mad: arabayı yaptır pasta cila çek ertesi gün bi bak motif çizmiş adamlar :mad:

en azından kamera koymayı düşünüyorum parka...

Çok geçmiş olsun.İnsanlığından şüphe ettiğim biriside bizim vectranın şoför kapısına büyük harflerle N ve Y kazımış cila falan kapatmıyor.Boyatmak lazım.

heryerde var bu gereksiz insanlardan sen arabanı gozunden sakınıyosun onlar geliyo ciziyo bikere yakalayabilsem birtanesini herkese ibret olcak cok gecmiş olsun

ya neden denk gelmeyiz ki böyle tam çizerken. kafa izini kaputta çıkarıversekte millete ders olsa.

valla aykal neler yasamıssın.bu sanssızlıklar nıye ustuste geldı anlamadım...cok buyuk gecmıs olsun...

Geri