Almanyada opel

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan buraki
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
eğer bu vatana ödediği kdv den ötv den dolayı enayilik sayıyorsanız. yazıklar olsun.
askerin elindeki silah,mermi,
yollar,elektrik,ışıklar,
herşey ama herşey bizlerden alınan parayla yapılıyor.
bunda enayilik filan yok.
helali hoş olsun.
yabancıya hırsıza gitmiyor param devlete gidiyor.

ama benim devletime küfür etme cümlesi içinde küfür yerine nokta koyuluyorsa, susmam.

Samet, verginin makul miktarlarda alınması gerektiğine tamamen katılıyorum ama olması gerekenin çok üstünde oranlarda vergi alındığı için akaryakıt, iletişim, otomotiv vb. sektörlerdeki fiyatlarda dünya lideri olamamız nedeni ile ben de kendimi enayi gibi hissediyorum.Verdiğim verginin geri dönüşünün de layıkıkla yapılmadığı görüşündeyim.

eğer bu ülkede yaşamak hizmetlerinden
okulunda tut hastenesi otobüsünden tut yaya yolu en basiti kara yolunu kullanmak için bu vergiyi ödeyeceksin...
konu vergi değil aslında cok güzel carpıttın.

adam burda resmen develete hakaret ediyor daha bana ödemem ödemem diyorsun.
kimse bu devlete hakaret edemez,edeninde arkasından destekte cıkamaz.

Samet, verginin makul miktarlarda alınması gerektiğine tamamen katılıyorum ama olması gerekenin çok üstünde oranlarda vergi alındığı için akaryakıt, iletişim, otomotiv vb. sektörlerdeki fiyatlarda dünya lideri olamamız nedeni ile ben de kendimi enayi gibi hissediyorum.Verdiğim verginin geri dönüşünün de layıkıkla yapılmadığı görüşündeyim.
Erman abicim vergi yüksek olabilir.
Ben vergi cok düşük arttırılsın demiyorum yada düşüklüğünden dolayı devleti eleştirmiyorum.

''ben böyle yasayı çıkaran devletin......................''

ama sırf fazla vergi ödüyoruz diye sırf aldıgımız arabanın fiyatının yarısı vergi diye hakaret etme hakkını kimseye vermez bu devlet.
develet hepimizin bütünlüğünü sağlayan bir kurumdur unutmamak gerek.
yazılan yazı yanlış onu belirtiyorum.

hocam sende para çok galiba bendede olsa bana koymazdı o vergiyi ödemek.

neyse sinirlenme sen haklısın :)

oke fazla ileri gittim zaten mesajı değiştirdim fakat LND sen bu kadar vergi ödemekten memnusan sana diyecek bir sözüm yok dünyanın en pahalı benzinini kullanıyoruz farkın da mısın?**

evet farkındayım....
o yüzden lpg kullanıyorum

Son düzenleme:
ihanet dediğnde ağır ol vatanı satana ihanet etti denir aç biraz anayasa oku

evet küfür edersen ihanet olur.
develete küfür etmenin başka bir adımı var?
anayasayla bunun ne alakası var hangi maddede yazıyor?

Geri