Anadolu Yakası'ndaki Opelciler Kimler Bakalım

Yarın öğlene doğru bmw cilerin buluşması var:D haberını aldım gelen olursa bende orda olucam büyük ihtimal...

Ümit abi akşam geçtim dükkanın ordan gördüm senın megane ı plakası 3 harfli bişeydi galıba :):) lacivert renk dimi??

Dün gece saat 03:00 gibi sisli havada araba kullanmak ap ayrı keyifti xenonlar adeta sisi yardı yerlerin kayganlığı sert süspansiyon el fireni aşırı sisli hava adrenalin dolu bir gece oldu.

Dün gece saat 03:00 gibi sisli havada araba kullanmak ap ayrı keyifti xenonlar adeta sisi yardı yerlerin kayganlığı sert süspansiyon el fireni aşırı sisli hava adrenalin dolu bir gece oldu.

:D benim lastikler adrenalin, sizin gibi gencleri pistlerde gorelim :D
17 Dec rolling diyorum, anladin sen :D

Anadolu yakası dün gece ne yaptınız hiç sesiniz çıkmıyor.

Ben önce fenerbahçe de bir arkadaşımın doğum gününü kutladım hediyesini verdim saat 11:30 gibi ayrıldım. Dışarı çıktım düşündüm kendi kendime gencim bekarım ve istanbul sokakları beni bekliyor dedim. atladım arabaya gittim çengelköye attım kendimi kahveye arkadaşlarile saat 02:30 a kadar çılgınlar gibi okey oynadım :D full action. :D Galiba gerçekten yaşlandım. :D :(

Anadolu yakası dün gece ne yaptınız hiç sesiniz çıkmıyor.

Ben önce fenerbahçe de bir arkadaşımın doğum gününü kutladım hediyesini verdim saat 11:30 gibi ayrıldım. Dışarı çıktım düşündüm kendi kendime gencim bekarım ve istanbul sokakları beni bekliyor dedim. atladım arabaya gittim çengelköye attım kendimi kahveye arkadaşlarile saat 02:30 a kadar çılgınlar gibi okey oynadım :D full action. :D Galiba gerçekten yaşlandım. :D :(

dayımların fabrikanın gece bekçisi ayağını kırmış dün gece vardiya da olmadığı için kuzenler bide arkadaş 4 kişi nöbet tuttuk ne nöbet ama açtık bilgisayardan bi film onu izledik o bitti başka bi film o bitti youtubedan videolar :D sabaha karşı herkez biyerde sızdı kaldı :D

Geri