Anadolu Yakası'ndaki Opelciler Kimler Bakalım

Şu sahildeki sivillere dikkat edin cuma akşamı iki arkadaşa ceza kesmişler. Buluşma yaptığımız günde bi peugeotu yakalamışlardı mc in girişinde aynı adamlar yine :D

dayımların fabrikanın gece bekçisi ayağını kırmış dün gece vardiya da olmadığı için kuzenler bide arkadaş 4 kişi nöbet tuttuk ne nöbet ama açtık bilgisayardan bi film onu izledik o bitti başka bi film o bitti youtubedan videolar :D sabaha karşı herkez biyerde sızdı kaldı :D

Zaten sıkı güvenlik için uyku şart :D

askerde böyle ğrendik nöbet tutmayı ya içerek ya uyuyark :D benimde 21 ekimde kız arkadaşım geldi ankaradan üsküdara gidiyoduk cadded biri önüme atladı biren baksana opele onu niye almıyosunda beni alıyosun dedi polise emen kendimi sol şerite attım adi herifi modifiyeen aldılar heralde bendede xenon angel falan görünce bişeyler var sandı heralde ağzıma geleni söyledim valla şerefsize :)

Suadiyeye arabaları park ettik senziz tıkındık sonra sahilde turladık paten kayanlara baktık rc arabaları izledik.

Sen ne yaptın yenge ile arayı düzelttinmi.

fena sayılmaz ışde :)

E , arkadaşlarrr hepınızın bayramını en ıcden dıleklerımle kutluyorum hadı toplanalım yarınn gündüzdenn fadihhh cannn :)

Geri