Anadolu Yakası'ndaki Opelciler Kimler Bakalım

benzin parasını ayarlarsam onla gelicem inş. :) bide arabayı yıkamam lazım salı günü çamur yağmış resmen

benim araba renk değiştrdi artık kahverengiyiz :D yarın yıkatıcam bakalm hava açık olursa haberleşelm yarın 22:30 için ;) ACIBADEM'lilerrrrr gelinizmii :)

Estağfurullah abi öyle şeymi olur yeni eski diye;) Herkes bi ortak karar verir,Ama konuda Acıbademde oturanlar ayrıyetten bulusma yapıyomuş gibi bişey çıktı :D Biz genelde Fatih abi,Deniz abi,Berat abi ve ben olduğumuzdan yazdım..Önceden CAN ABİDE olurdu :cool::rolleyes::D:D

Berkay hayırdır Fatih ile beraber bana cephemi aldınız. Can bizi unuttu Merkez artık yok gibi bir kaç mesaj oldu. Ben seni sevdiğim bir kardeşim fatihi ise gerçekten sevdiğim bir arkadaşım olarak bilirdim. Şaka bile olsa son bir kaç mesajınızdan hiç haz etmedim. herkezin maddi durumu bir anda değişebilir türkiyede yalıyoruz. hoş değil ama genede bilin bu ara işler konusunda pek iyi bir dönem geçirmiyoruz dolayısı ile harcamalrıma dikkat ediyorum. Yeri geliyor forumada giremiyorum. Siz cumartesi günü maltepede buluşun ben gene gelmem Benzinin pahalılığı sebebi ile gittim en uzak yer yaklaşık 4-5 km ile fenerbahçe.

yarın 22:00 de acıbademde buluşmaya gelicekler yarın akşamüstü forumdan haberleşelim

Geri