Anadolu Yakası'ndaki Opelciler Kimler Bakalım

22:15 te orda olmaya çalışıcam .

ingilizce kursuna başladım :D cumartesi pazar 18 den 21 e kadar dil dile değmeden öğrenilmiyo ama olsun zaten biras öğrenmiştik dokundurarak :D haftaiçi buluşmalarına gelebilirim artık yada kurstan kaçarım :D

şimdi bu akşam buluşma varmı acıbademde varsa birde ceviz ağacının tarifini yapan olursa güzel olur tanışalım.

Nihat abi Koşuyolu Validebağ Öğretmenler hastanesinin orası sanırım, sanırım dicem çünkü cevizağacının neresinde görüşülecek yazan olmadı.

Yer aynen çağrının tarif ettiği gibi. tansaşın orada cafenin içinde buluşuruz bir sıkıntı olursa telefon numaramı yazdım her türlü arıyabilirsiniz. Yada arabanın başında durun çizmeyin lem diye hemen gelirim :D

2-3 gün dür arabanın başına gitmiyordum maffolmuş gene çamur yağmış. leş leş.

Arkadaşlar ceviz ağacı cafe natilius tarafından koşuyoluna doğru gelen yolun sonunda sol dır. Acıbademden caddesinden anlatıcak olursak kadıköy tarafından gelirken türk telekomun ordan sola dönün sonra tekrar sol ve sağ sonra atın boşa koşuyolundaki göbeğe kadar gelirsiniz göbekten sola döndüğünüzde sağ tarafta hemen köşedeki yer :)

Arkadaşlar ben gelemem. Ama gelecekler için söyliyim , 22:15 te full olur cevizağacı. Yer ayırtmak fln gerekebilir.

orada görüşüp çamlıcaya çıkılabilir tesisler varya belediye :) güzelde olur

Geri