Anadolu Yakası'ndaki Opelciler Kimler Bakalım

Geçmiş olsun. Yeniden filim yapar app leri takarsın sonra benim gibi çevirmelerden kaça kaça gezerdin : )))

acıbademe gelcek olanlar ben çıkıyorum ceviz ağacına:) numaramı bi önceki sayfada vermiştim bi sorun olursa haberleşiriz

22:15 gibi ordaydım şimdi geldim eve kimse yoktu...

Ne çok acıbademli varmış bende acıbademde okuyorum ne var yani :P
Bu arada Can abi sen acıbadem de mi oturuyordun yoksa ev değişikliği mi oldu?

Abi nerde buluşuyoruz şimdi ?
Fatih berkay geliyor mu?
Can bi zahmet beni arasan daha foruma giremeyeceğim yeri net olarak akşam üstü belirtirsen sevinirim , hoşçakalın.

22:15 gibi ordaydım şimdi geldim eve kimse yoktu...

Ahbe çağrı keşke foruma yazdığım telefon numaralarını alsaydın. Neyse kısmet bir sonraki sefereymiş.

Ne çok acıbademli varmış bende acıbademde okuyorum ne var yani :P
Bu arada Can abi sen acıbadem de mi oturuyordun yoksa ev değişikliği mi oldu?

Aslında ben koşu yolunda oturuyorum acımademe bir paralel. İskinin sokağı capitolün arkası. mesut baban da oturuyroum

Abi nerde buluşuyoruz şimdi ?
Fatih berkay geliyor mu?
Can bi zahmet beni arasan daha foruma giremeyeceğim yeri net olarak akşam üstü belirtirsen sevinirim , hoşçakalın.

Tamam ümit çok büyük ihtimal ben gelemiyecem ama oprasyonu öğrenir sana telefon açarım.

Dün gece güzel oldu tanıştık hoş sohbet ettik ve km de 1 tl yakan bir araba ile tanıştım :D

Gece tamam dedim gazlamadane etmden vakitlice geceye kontayı koyuyorum derken sizden ayrılır ayrılmaz koşu yolundaki diğer elmanlar beni haciz etti. gene gazlamak zorunda kaldım :D

berkay önceki sayfada yazmıştı ama bende tekrarlayayım.
buluşma bu akşam saat 20.00 da maltepe migros önünde
535 686 8265 bu benim numaram bu akşam gelicekler bu numaradan bi mesaj atarsa bende numaranızı alsam bi aksiliğe karşı. saygılar

Geri