Anadolu Yakası'ndaki Opelciler Kimler Bakalım

Bu pazar olmaz turkcell bayiler zirvesi var. gelin biz bu işi çarşamba akşamı saat 21:30 maltepe karting pistine bağlıyalım. İyi ders veririm.:rolleyes:

Sonrasın da ekonomik şekilde caddebostan sahilde içcek bir şeylerde ısmarlıyabilirim ;) (Plastik bardak litrelik meşrubata bakar.)

En son olarak hafta içi olduğu için çok geç kalmadan herkez eve uyumaya kaçar :D

Bu pazar olmaz turkcell bayiler zirvesi var. gelin biz bu işi çarşamba akşamı saat 21:30 maltepe karting pistine bağlıyalım. İyi ders veririm.:rolleyes:

Sonrasın da ekonomik şekilde caddebostan sahilde içcek bir şeylerde ısmarlıyabilirim ;) (Plastik bardak litrelik meşrubata bakar.)

En son olarak hafta içi olduğu için çok geç kalmadan herkez eve uyumaya kaçar :D

Pazar süper olur ! Kesin pazar olsun ! Gelen gelir kardeşim :D:D:D:D

Offf abi offf o zaman hiç karıştırmıyalım pazar akşam saatleri olsun. Herkeze benden çay Fatih e yok :D :D :D

abi can abınınde musaıt oldugu bıgune alalım:D pazar gunu geç vakit yapsak nasıl olur 8:30 9:00 gibi ??

Ne zaman uygun görürseniz ben tamammım pazar günü saat kaçta müsayit olurum bilmiyorum ama akşam saatlerine ayarlayın yetişirim. Çay kampanyasına Fatihide dahil ettim :D

Faaaattttiiiiiiiiiiiiihhh Abi tarih ver toplanalım.

Anadolu yakasındaki arkadaşlar hepinizi bekliyoruz.

Geri