Anadolu Yakası'ndaki Opelciler Kimler Bakalım

pazar günü daha iyi olur abilerim:) yine karar sizin ama hafta içi ben gelemıyorum ne yazıkkı:( pazar yaparsanız bi Allah'tan bi aksilik çıkmazsa ordayım:)

hadi o zman ya cumartesi ya pazar akşam hava kararmadan en azından 7 7 buçuk gibi toplanalım ?? uyarmı arkadaşlar pendikte kartinge gidelim sonrada gerçi karting konusunada yazdım ama ? uyarmı arkadaşlar mesela cumartesi akşam 7 7 buçuk ?

hadi o zman ya cumartesi ya pazar akşam hava kararmadan en azından 7 7 buçuk gibi toplanalım ?? uyarmı arkadaşlar pendikte kartinge gidelim sonrada gerçi karting konusunada yazdım ama ? uyarmı arkadaşlar mesela cumartesi akşam 7 7 buçuk ?
abi bız süreklı maltepe sahıldeki cartıng te toplanıyoruz herkesın ortak noktası oldugundan.ama herkes pazar 8 gibi gelir diye düşünüyorum:)

işte değişiklik olsun diye berkayım şu kartal mı pendiktemi pistte baya bi güzelmiş hem ufaktan carting'de yaparız uyarsa diye yazdım sadece ;) teklif bu arkadaşlar ;)

abilerim bence de pazar akşamı olsun..ümit abiyle konustum onada uyuyor pazar akşamı.ne dersiniz?

işte değişiklik olsun diye berkayım şu kartal mı pendiktemi pistte baya bi güzelmiş hem ufaktan carting'de yaparız uyarsa diye yazdım sadece ;) teklif bu arkadaşlar ;)
teklifin güzel abi ama k.yalıdan,üsküdardan gelenlere daha fazla benzın parası olacak.yoksa bende pendıkte oturuyorum daha yakın ama maltepe daha iyi ortak nokta BANA GÖRE:)zaten sahilde gezerken mutlaka idealtepe kucukyalı bostancı yapıyoruz:D

Benide yazın listeye ne zaman olursa bana uyar ani bişi çıkmadıktan sonra gelirim :D

Geri