Ankara mı İstanbul mu..

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan başqan
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Angara mı İstanbol mu..

• Kullanılan toplam oy
    31
  • Anket kapatılmış .
en güzel istanbul böyle gezmelik geliceksin tatil amaçlı işde o istanbul tadından yenmez ama oturmalık kalıcı olarak tavsiye etmem..

behzat ç. de dendiği gibi

bu istanbulun neyini seviyorum biliyormusun abi :)
neyini
dönüş yolunu :D

helede bu lafı istanbul tabelasına karşı küçük tuvaletini yaparken söylemek ap ayrı bir keyif.. :D

Doğma büyüme İstanbul'luyum. Ankara' da çok ziyarete gittim akraba - arkadaş vs. Üstelik askerliğim sırasında son 1 yılımı Ankara' da geçirdim. Son 6 ayım kaldığında çarşıya bile çıkmadım. Bu da Ankaraya bakış açımı anlatır herhalde.

İstanbul ise bir tutku. Hem nefret edip hem çok severmi insan ? Tatil için güneye bile gitsem, 15-20 gün geçtiğinde İstanbul özlemi başlıyor. Geri dönünce toprağını öpesim geliyor...

Doğma büyüme İstanbul'luyum. Ankara' da çok ziyarete gittim akraba - arkadaş vs. Üstelik askerliğim sırasında son 1 yılımı Ankara' da geçirdim. Son 6 ayım kaldığında çarşıya bile çıkmadım. Bu da Ankaraya bakış açımı anlatır herhalde.

İstanbul ise bir tutku. Hem nefret edip hem çok severmi insan ? Tatil için güneye bile gitsem, 15-20 gün geçtiğinde İstanbul özlemi başlıyor. Geri dönünce toprağını öpesim geliyor...
nerde yaptınız askerliği?
çarşıya nereye gidiyordunuz?

Akıncı' da yaptım. Askeri otobüsle şehre iniyorduk. Kızılay, Keçiören vs heryerine gittim...

4.5 milyon ankaralının yaşadığı ve kızılaydan-bahçeliden-anıttepeden-beşevlerden-sııhıyeden zevk alması alışveriş yapmasının yanında sizin memnun olmamanız garip geldi o yüzden sordum.
iyi günler....

Bu içle alakalı bişi. Yaşayan insan sayısı yada kalitesiyle alakalı değilki. İstanbul' a alıştıktan sonra bir çok yer Ankara' nın verdiği havayı veriyor bana. Bir çok kişiyede öyledir eminim...

konuda birşey kaçırdınız sanırım
istanbuldan sonra ankarada yaşamak diye sorulmuyor- 2 şehirdede yaşanılmamış hangisi diye soruluyor;)
farklı yaklaşım yani...

Geri