Ankara mı İstanbul mu..

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan başqan
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Angara mı İstanbol mu..

• Kullanılan toplam oy
    31
  • Anket kapatılmış .
İstanbul bambaşka bir şehir ancak 657 için uygun değil.

neyi başka elimde olsa imkanım olsa kaçar giderim ne varki her yer anababa günü nefes alamıyorsun park yeri desen büyük sıkıntı haftasonu bir yere gidiyim desen millet açlıkdan çıkmış gibi her yere hücum ediyor sahilde 3-4 saat sadece trafikde kaldığımı bilirim.. o istanbul eski istanbulmuş biizm babalarımızın dedelerimizin istanbulu şimdi ne tarih var ne o kutsallık kaldı ne o kültür o doku hiç bir şey yok.. yolda yürürsün üç adımda bir bii yanaşır abi memleketten yeni geldik iş yok yada abi bir ekmek parası bir sigara parası..

döktür döktür parçala..:D
aslında amacıma ulaşıyom..
gitmeden 2 şehrin -+ larını döktürüyo millet..:)

döktür döktür parçala..:D
aslında amacıma ulaşıyom..
gitmeden 2 şehrin -+ larını döktürüyo millet..:)

:D 2 sene ankarada kaldım ve okudum ankara cumhuriyet lisesi mezunuyum :D
hayatımın geri kalanı zaten istanbulda geçiyor.. :D

yani hayatta yorum yapabiliceğim 2 şehir bunlar sınavda bunlardan soru çıkarsa hepsini cevaplarım :D

Bence Kastamonu ya geri dönün :)

25 senedir ankarada yaşıyorum
doğdum büyüdüm ölürüm diyorum,askerdeyken çektiğim ankara özlemi anlatılamaz...
velhasıl askerden geldim, istanbula yerleşmeye karar verdim(iş kurmak amaçlı) ama olmadı nasip değilmiş.
sonra İzmire gezme amaçlı 2 gün geldim aşık oldum.
pazartesi gelip perşembe cuma dönmeli şekilde dükkan aradım izmirde 1-1.5 ay boyunca.
ve şuanda 2.5 aydır izmirdeyim:]
izmirli oldum ve ankaraya karşı olan o aşkım resmen nefrete döndü.günü birlik gittim ankaraya tekrar döndüm ksk sahilde servisten inince izmiri gerçekten çok sevdiğimin farkına vardım.
izmirlilere göre havası kirlenmiş bu şehrin.ama denizi insanları gece gezme imkanı yolları çok çok güzel her açıdan ankara ve izmire göre.
Ankarada siyasetten bunalmıştım.
çankayada otur kızılayda çalış
hayatımın 24 saatinde siyaset tek kaçış yeri tinercilerin olduğu sivil polislerin rahatsız ettiği bir park olan şehir...yok yok ankarada yaşanmaz heleki yaşlanılmaz...

:D 2 sene ankarada kaldım ve okudum ankara cumhuriyet lisesi mezunuyum :D
hayatımın geri kalanı zaten istanbulda geçiyor.. :D

yani hayatta yorum yapabiliceğim 2 şehir bunlar sınavda bunlardan soru çıkarsa hepsini cevaplarım :D

:kop:

Bence Kastamonu ya geri dönün :)

emekliliğe yakın olabilü..:D

25 senedir ankarada yaşıyorum
doğdum büyüdüm ölürüm diyorum,askerdeyken çektiğim ankara özlemi anlatılamaz...
velhasıl askerden geldim, istanbula yerleşmeye karar verdim(iş kurmak amaçlı) ama olmadı nasip değilmiş.
sonra İzmire gezme amaçlı 2 gün geldim aşık oldum.
pazartesi gelip perşembe cuma dönmeli şekilde dükkan aradım izmirde 1-1.5 ay boyunca.
ve şuanda 2.5 aydır izmirdeyim:]
izmirli oldum ve ankaraya karşı olan o aşkım resmen nefrete döndü.günü birlik gittim ankaraya tekrar döndüm ksk sahilde servisten inince izmiri gerçekten çok sevdiğimin farkına vardım.
izmirlilere göre havası kirlenmiş bu şehrin.ama denizi insanları gece gezme imkanı yolları çok çok güzel her açıdan ankara ve izmire göre.
Ankarada siyasetten bunalmıştım.
çankayada otur kızılayda çalış
hayatımın 24 saatinde siyaset tek kaçış yeri tinercilerin olduğu sivil polislerin rahatsız ettiği bir park olan şehir...yok yok ankarada yaşanmaz heleki yaşlanılmaz...

çok monotmuşsunuz..:( ama ankarada durum genelde böyle.. iş-ev-avm.. :sorry:
ben mersinliyim ama nemli ve sıcak olduğu için bütün sahil bölgelerini sevmem (İstanbul hariç:))..:(

ankarada hayat monoton
ben en iyi kısımlarındaydım ankaranın üstüne.
cumartesi gecesi eğlenmeye çık magandanın biri kavga cıkartır.
haftasonu kafa dinlemek iste bi tane göl için(abant) 250 git 250 gel
karadeniz desen ayrı bir muamma
yaramaz şehir yaramaz kim ne derse desin...
evde otururum play station oynarım avm dende zevk alırım denilirse iyi bir şehir;)

Samet güzel yazmış, hatta benim yapmak isteyip yapamadıklarımı yapmış, bravo ;)

İstanbul tutkulu bir aşk gibi, canını yakıyor ama ondan asla vazgeçemiyorsun...

Geri