ankarada teyp montajı

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan h.t
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
tartışmaya gerek yok ben tecrubemi anlattım yarın aynı şey umarım senin başınada gelmez diye

aydınlık ta eli temiz dürüst biri var da adı aklıma gelmedi dışkapıdan fatih köprüsüne giderken hemen sagda ufak bi yer tavsiye ederim ank butün teypçilerle alışveriş veya muhabbetim olmuştur oraya git derim
Hakkı mı eğer oysa tavsiye ederim iyi ustadır.

Melodi kardeşlere gitmeni tavsiye etmem 100 tl alacagım vardı alamadım nalet ettim bir daha gitmiyorum yine bu forumdan başka bi arkadaşımızda aynı şeyleri düşünüyor ERGAZİ de olabilir dürüst esnaftır
+1000
50 liralik ise 300 lira bayilirsin.

bekir naber kardeş geçen gene gördüm seni galiba çiftlik kavşağında.bi yanına sokulup uylayamadım seni bekir.kapışmak istiyorum seninle.

ankarada bildiginiz iyi bir teyp montajcısı varmı.Çünkü sorunum sadece teyp montajı değil aracın radyo antenide kopuk onunda hallolması lazım.Tavsiye ettiğiniz bir elektrikçi-montajcı varsa yazarsanız cok sevinirim.Saygılar

abidinpaşa da yasin usta ;)

kusura bakmayın sınavlarım yogundu anca yazabildim.Yarın yada cuma taktırcam okulum dıskapıda veteriner fakültesindeyim yakn olması ilk tercihimdi ikinci tercihim ise beni düdüklememesi :)
sanırım fatih köprüsünün ordakine gitcem fakat yeri tam nerde anlayamadım.
Yada kazımkarabekirdekide olabilr ne tarafta olursam ona göre giderim.

gaza gelmem abi haberin olsun :D

helal olsun bekir.3 . de arkana yapışıp dayayacam sellektörü bak ordan tanırsın gri astra şaşırma sonra :D yenimahalle de oturuyosun galiba bekir.

Geri