Ankara'dan selamlar

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan cgr_ank
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: Ankara'dan selamlar

welllcommee

Ynt:

100. Yil da ikamet ediyorum. İlk depomu fulledim arac ile 400 km yol yaptim can sikan bir tikirti lokurtu gozukmuyor. Yakittan cok memnunum ayrica aksamlari kitleyip giderken aracta gozum kaliyor. Trafikteki astra lara da daha dikkatli bakat oldum; mavi sedanlar cok guxel bence.

Tek sikintim arac cok fena kirlendi nerede nasil yikatsam temiz olur ve xarar gormez fikri olan var mi arkadaslar?

Ynt:

cgr_ank link' Alıntı:
100. Yil da ikamet ediyorum. İlk depomu fulledim arac ile 400 km yol yaptim can sikan bir tikirti lokurtu gozukmuyor. Yakittan cok memnunum ayrica aksamlari kitleyip giderken aracta gozum kaliyor. Trafikteki astra lara da daha dikkatli bakat oldum; mavi sedanlar cok guxel bence.

Tek sikintim arac cok fena kirlendi nerede nasil yikatsam temiz olur ve xarar gormez fikri olan var mi arkadaslar?

Aracın ön camının kenarlarındaki plastik aksama çok yakından basınçlı su temas ettiğinde oralarda ufak ufak kesik izleri oluşuyor. Bunu belirtirseniz herhangi bir yıkamacıya (tabiki fırça kullanmayan bir yıkamacı olmalı) bir zarar göreceğini düşünmüyorum.

Geri