Ankaraya kar yağmiş

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan bako
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
herkez yapar deyipte bide yaptığını bilipte bunu kabullenmek buna sesini çıkarmamak.
kula kul olmaktır.

kula kul olmak ne delikanlılığa sığar ne dinimizde yeri vardı.

Sesimizi çıkarıyoruz kardeşde değişen ne oluyoki.Ah değişse keşke.kimsenin niyeti kula kul olmak değildir elbet ama yeri geliyo olunuyo.

hakkaten yiğit adam ya.. türkiye süper liginde 2 tane takım satın alan kaçtane daha belediye başkanı varki :kop:

O anlamda söylememiştim ama neyse :)

anlam kargaşası yaşıyoruz.. beyin fırtınası yerini derin bir sessizliğe bıraktı.. arada uzlaşmacı abilerimizde telkin mesajları atıyor.. konu biyere bağlanamadı.. melih hala başkan ve ben feci şekilde, kullandığım antibiyotikten motoru bozdum :D :D

Son düzenleme:
Evet kar yağmaya devam ediyor hala, acaba otobüsler çalışıyor mu ? Yoksa yine kuğulu parka mı yürüycez. Arabayla gelmeyerek iyi mi ettik acaba... :rolleyes:

anlam kargaşası yaşıyoruz.. beyin fırtınası yerini derin bir sessizliğe bıraktı.. arada uzlaşmacı abilerimizde telkin mesajları atıyor.. konu biyere bağlanamadı.. melih hala başkan ve ben feci şekilde, kullandığım antibiyotikten motoru bozdum :D :D

Konunun bi yere bağlancağı yok.Seneye kış yine konuşcaz aynı şeyleri bişey değişmiş olmucak :) Bu arada kola iç motora iyi gelir. :D

Geri