Antalya Ahalisi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan tyanali
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
OO enişteler geliyor, elleri boş gelmez herhalde vermeyiz kızları yoksa :D

Şimdiden hayırlı olsun (sahibinden ilanı gibi oldu) diyelim Fatih ve Burağa o zaman.. Siz gelene kadar ancak toparlanırız bizde zaten, siz eski biz yeni oluruz :D

Fatih, Kemer olabilirmi ilçe?

Son düzenleme:
OO enişteler geliyor, elleri boş gelmez herhalde vermeyiz kızları yoksa :D

Şimdiden hayırlı olsun (sahibinden ilanı gibi oldu) diyelim Fatih ve Burağa o zaman.. Siz gelene kadar ancak toparlanırız bizde zaten, siz eski biz yeni oluruz :D

Fatih, Kemer olabilirmi ilçe?

Nişanlım Antalya lı değil ama, orda çalıştığı için hafiften bi enişte durumu olabilir :)
Kemer değil Dinçer :)

Kemer olsa idi hava atardık yengemiz var diye :p
Antalya da çok göç alan bir yer, antalyalı bulmak gittikçe güçleşiyor zaten. bende değilim :D

[Bu arada yakın yerlerde oturuyoruz anlaşılan, karşılaşırız büyük ihtimal :D

dinçer evet yakınım sana altınkum konaklarının karşısında beko bayi safran ltd şti deyim yol üstü gecersen beklerim....
bu arada senden başka forumu takip eden yok sanırm.
antalyalı arkadaslardan forumu takip edenler mesaj yazsalar kimler takip ediyo bilsek ona göre hareketlense biraz burası iyi olur sanırım.... :)
Aydın bu sabah sizin dükkanın önünden geçtik, tabi benim afyon patlamadığı için aklıma gelmedi senin orada olduğun. Arkadaş klima arıyor idi sabah sizin dükkanada uğramıştır büyük ihtimal.
Bosh'da B sınıflarında kampanya varmış oradan aldı 2 adet. Sizde bekonun plazmalı v.s. li modeli varmı 9'luk? Varsa onuda senden alsın anlaşırsanız :D

Aydın bu sabah sizin dükkanın önünden geçtik, tabi benim afyon patlamadığı için aklıma gelmedi senin orada olduğun. Arkadaş klima arıyor idi sabah sizin dükkanada uğramıştır büyük ihtimal.
Bosh'da B sınıflarında kampanya varmış oradan aldı 2 adet. Sizde bekonun plazmalı v.s. li modeli varmı 9'luk? Varsa onuda senden alsın anlaşırsanız :D

neyse bi dahaki sefere ugra artık. :)

Plazmalı A sınıfı 9500 btu klima var bekoda:) düşürüse fiyatta elimizden geleni yaparız..

bu arada b sınıfı 9000 luklar bizde 500 tlye kadar verilebilridi umarım pahalı almamıştır :)

Tam plazmalı olandan istiyor arkadaş, hani filtrenin orada elektrikli bişeyler var, neomudur öyle birşey. Söylerim, zaten oda totalin oradan ev aldı, yeni ev için alıyor kilmaları.
Bosh'dan 18+12= 1500/12 bonus aldı küsüratı olabilir tam bilmiyorum. Kampanya varmış galiba..
Söyleyeyim kemere giderken filan uğrarsak bende klima bahanesi ile bir çayını içerim :)

gelmen için bi baheneye gerek yok dincer ben geldim diyip gelcen o kadar :)

Eeee Antalyalılar artık şöyle bir organizasyon yapıp tanışalım. Yoksa memleketi teredeceğim bakın.

Antalya güzel memleket. İleride gelip yerleşme dururum var. İstanbul'a gidip orda yaşamaya niyetlendim, baya gidip geldim iş için, sonra arada maçlara falan gidip geldim. Yok dedim çekilmez o kalabalık. Ankara'da yaşanmaz oldu kardeşim. Rahatlık bakımından çok iyi. Trafik yok sayılır, mesafeler yakın, imkanlar iyi ama çok yarım kaldı burası. Yeni yeni toparlıyorlar. Deniz tutkusu, su tutkusu doğuştan var :) İşe gidip gelirken monoton günlerde bile eve gelmeden bi deniz kokusu almadan yaşamayım diyorum. Sonra nemli havaya bayılırım. Ankara çekilmiyor bu konuda. Ne dersiniz Antalya bana uyar mı? (Bekar adamım:))

Geri