Antalya Ahalisi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan tyanali
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
gelmen için bi baheneye gerek yok dincer ben geldim diyip gelcen o kadar :)
Bahane kalmadı zaten arkadaş almış dediğim klimayı dün akşam senden :D
Eeee Antalyalılar artık şöyle bir organizasyon yapıp tanışalım. Yoksa memleketi teredeceğim bakın.
Amanın tayin dönemimi geliyor ?
evet ya toplanalım kaç kişi olursa tanışalım....
Biz bi görüşebilsek gerisi gelecek ama çok uzağız birbirimize :D:D

Sami abi sen bakıma günlasa ne zaman geliyorsun? baskın yapalım Aydın ile beraber.

Antalya güzel memleket. İleride gelip yerleşme dururum var. İstanbul'a gidip orda yaşamaya niyetlendim, baya gidip geldim iş için, sonra arada maçlara falan gidip geldim. Yok dedim çekilmez o kalabalık. Ankara'da yaşanmaz oldu kardeşim. Rahatlık bakımından çok iyi. Trafik yok sayılır, mesafeler yakın, imkanlar iyi ama çok yarım kaldı burası. Yeni yeni toparlıyorlar. Deniz tutkusu, su tutkusu doğuştan var :) İşe gidip gelirken monoton günlerde bile eve gelmeden bi deniz kokusu almadan yaşamayım diyorum. Sonra nemli havaya bayılırım. Ankara çekilmiyor bu konuda. Ne dersiniz Antalya bana uyar mı? (Bekar adamım:))

Tam senlik Burak burası 4 mevsim bisiklete binebilirsin. Araba almana gerek yok (olursa ben kiralarım sana :D )

evet bende tahmin ettim sen yazınca dünkü 9 luk a sınıfı plazma satışının senin arkadasın oldugunu :) arkadasın bile beni senden önce tanıdı inşallah cins birisi dememiştir :)

evet bende tahmin ettim sen yazınca dünkü 9 luk a sınıfı plazma satışının senin arkadasın oldugunu :) arkadasın bile beni senden önce tanıdı inşallah cins birisi dememiştir :)
Harbiden yaw, adam dokumada oturuyor ama ben çok uzak olduğum için gelemedim :p
Arabadaki faturayı görünce dedim ben, bu sabah gidip bakalım diyecektim diye :D
Ne diyecek kesesine uyduki senden aldı :D

Bayramlarda bırakmış beyaz eşyayı galiba, sana yaradı :)

Beyaz eşyanın Antalyadaki adresi AYDIN, başka yerden almayın ahali

Düğün yapmadan bi beyaz eşya almak lazım dinçer abi seneye yazın yardımcı olursun :D

saol abi reklam yapmayalım fazla :) bayramlar kapattı bi beko daha acıldı kendirli ama müşteriler 2 magazayada girince beni tercih ediyolar saolsunlar eh işte idare ediyoruz tutunmaya çalışlıyoruz sanırm başaracagız.:) senin arkadasa bir gün önceden fiyat verdik ertesi gün geldi aldı demekki uygun fiyat vermişim maliyeti gibi oldu zaten nakit olunca :)

Hamili kart yakinimdir, komisyonumu alırım :D:D

Burak ne düğünü? Antalyadamı oturacaksın?

Aydın kendirli şubemi? yenimi açıldı. Niğdede kendirliler var, alakası olabilirmi acaba.

dincer,kendirli çallıdaydı taşındı 1 yılı gecti nigde ile alakası yok kendisi antalyalı.

burak fazla gec kalma yoksa ben gibi evde kalırsın sonra önce kızı al :)

bu arada burak sen kıbrıstamısın benim yegende daü de okuyoda merak ettim ?

Geri