Antalya Ahalisi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan tyanali
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Çallıda gördüm o zaman ( 10 yıl orada geçti)

Burak bitirdi okulu, her ne kadar benzin fiyatlarını görünce bitirdiğine pişman oluyor gibide olsa :D

29'da evdemi kalınmış oluyordu yaw, akşam elektrikler yoktu çalışamdım hocam, ikinci bir şans verseniz :D

valla bence daha 6 senem var ama cevremdekiler öyle düşünmüyo :)sendemi bekarsın dincer ?

Son düzenleme:
Aydın abi maalesef bitirdik ya hiç sorma kıbrısta 1.90 dan benzini alıp gül gibi geçinip gidiyorduk...

Dinçer abi bu sene söz nişan olurda düğün olurmu bilmem antalyada özel bi okul bulursam gelebilirim analatıım bi ara ;)

valla bence daha 6 senem var ama cevremdekiler öyle düşünmüyo :)sendemi bekarsın dincer ?
Bekar olmasam öyle mesaj atarmıyım :rolleyes::D
Aydın abi maalesef bitirdik ya hiç sorma kıbrısta 1.90 dan benzini alıp gül gibi geçinip gidiyorduk...

Dinçer abi bu sene söz nişan olurda düğün olurmu bilmem antalyada özel bi okul bulursam gelebilirim analatıım bi ara ;)
Hayırlısı olsun Burak, her şey gönlünce olsun..

Desene senide kaybediyoruz bekarlar olarak ama enişte olarak kazanacağız :D

Dinçercim ben en son haziranda gitmiştim Günlasa. Eylülde de arkadaşlara araba araken birkaç vectraya baktırmak için gitmiştik. Ama bana ters kalıyor biliyorsun. Şehri baştan sona geçmek gerekiyor. Diğer taraftan Hedef yakın ama nasıldır bilemiyorum.Hedefin yetkili servis olduğunu yeni öğrendim. Günlastan memnunum açıkçası. Araba servisten sorunsuz çıkıyor. İlgi güzel. Bakalım işimiz oldukça gidebiliriz. Belki yeni Astrada 10 bin lira felan indirim yaparlar veya astra h'leri çok uygun fiyata satarlar, o zaman bir otomatik astra almak için gideriz.

Googleearth'den bakmıştım senin kaldığın yere baya uzaktı antalyaya göre abi. Buluşma için demiştim ben buarafa gelirsen diye. O zaman başka bir çare bulmamız gerekecek :)

Merhaba arkadaşlar... Şırnak'ta Astsubayım, Antalya'da geçti lise hayatım hariç hayatımın kalan kısmı. Hala ailem Antalyada.

Emrehan ALTINÖRS Dokuma/ANTALYA

Tanışmak ve antalyaya geldiğimde tanışmak isteyen varsa emrehanaltinors@hotmail.com ekleyin görüşelim...

Geri