Antalya Ahalisi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan tyanali
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Merhaba arkadaşlar... Şırnak'ta Astsubayım, Antalya'da geçti lise hayatım hariç hayatımın kalan kısmı. Hala ailem Antalyada.

Emrehan ALTINÖRS Dokuma/ANTALYA

Tanışmak ve antalyaya geldiğimde tanışmak isteyen varsa emrehanaltinors@hotmail.com ekleyin görüşelim...

merhaba emirhan biz antalya olarak henüz buluşamadık malesef inşallah sen gelirsin haber verirsinde senin şerefine buluşmuş tanışmış oluruz artık başka ümidim kalmadı yoksa :)

en sevdiğim şehir selam sana :D
Aleyküm selam İbrahim, gel burada bir otel şantiyesine :D
Merhaba arkadaşlar... Şırnak'ta Astsubayım, Antalya'da geçti lise hayatım hariç hayatımın kalan kısmı. Hala ailem Antalyada.

Emrehan ALTINÖRS Dokuma/ANTALYA

Tanışmak ve antalyaya geldiğimde tanışmak isteyen varsa emrehanaltinors@hotmail.com ekleyin görüşelim...
Hoşgeldin, çallı benim ilk mahalle ve işimiz.
merhaba emirhan biz antalya olarak henüz buluşamadık malesef inşallah sen gelirsin haber verirsinde senin şerefine buluşmuş tanışmış oluruz artık başka ümidim kalmadı yoksa :)
Belekte bir otel ayarlayalım golf oynarız hem de:)
Ne görüşememesi Aydın bak golf oynamaya gidiyoruz :)

Antalya ahalisi Şubatta oradayım. Genelde birleştirici bir yapım vardır toplarım herkesi... Ama izinde zaman açısından bir sorun var ki ne zaman geleceğim belli değil. Gelmeden önce bir tarih saat mekan vereyim gelcek olan olursa orada buluşuruz.

msn: emrehanaltinors@hotmail.com
Birbirimizi eklersek çok daha rahat olabilir...

gelin arkadaslar gelin geldiginizi foruma yazın hemen mini bir organisozyon yapar bişeyler içer tanışırız..

Burdayız Aydında işler yoğun şu aralar :)

Astra Sedan yenimi? hayırlı olsun

arkadaslar işe fazla kaptırmayın kendinizi diycem ama bende kaptırıyom malesef...

yok dincer 2008 model yeni deil.

Geri