arabamızla yaptığımız acemilikleri paylaşalım mı

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan bzgin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
arabalar yanyana park etmiş. bir bayan arabasını çıkaracak. tam sağkırdı direksiyonu, bende olayı izliyom şimdi araçlar reklerini birbirine aktaracak. hooop demeden cazır cuzur. olay malum kadın üzgün

Olmadı ama bayanlar aramızda değiiil diye dimi:saplak:
Hem konu arabamızla acemelikler dimi bu senin acemiliğin bile değil sahiplenmişsinn,, sayın kırcaa sataşmaa var açık ve net:)

Ama cidden acemilikte fena zor şeylerden biridir, o daracık park yerlerinde ortalayarak park etmek..Zaman zaman halaa kapıdan zayıflığıma dua etcek pay bırakıyorum:cool: Renkleri henüz alaşım yapmadım ama allaha şükür..

Ben sırf o yüzden LSD düşünüyorum.. :)

en komik senin olmuş.. Engine katılıyorum gülmekten yarılmak üzereyim..
(ama sonra ne oldu merakta etmiyor değilim)

Ne olabilirki..Çıktık müdürün karşısına yerdeki fayans motiflerini inceledik bi süre sonra devam..O araba benden sonra 2 kişinin daha elinde kaldı..Sonra pedalı katlayabilecek bi düzenek yaptırdı araç sahibi ve arabadan inince kaldırıyordu pedalı..

opelimi ilk aldığım da gece aracımı yolun kenarına yanaştırmak için sağ sinyal verdim ve direksiyonu kırmadan öylece bırakıp arabadan indim birde baktım sağdece sağ far yanıyor herhalde takılı kaldı dedim arabaya bindim kontrol ettim herşey normal baktım olmoyur bizim elektrikçi arkadaşı aradım bana ne söylese beğenirsiniz sinyal kolunu indir :)

Balıkesire makinalar götürülecek, altıma verdiler bi opel vivaro bastım gittim..Otobanda asıl asıl 170 i geçmiyor makina..Dedim hız sınırlayıcı var herhalde..Gittim geldim 500-600 km yolu..Geçenlerde muhabbeti geçti dedim böyle böyle diye başladılar gülmeye..Allah allah neoldu niye gülüyosunuz? Dediler araba 6 vites..Yüzüm kızardı yaa..Ben 5 le gidip gelmişim..(: yoksa 210 kmh hıza çıkabiliyormuş..

2 sene önce yaz tatilindeydik... o zamanlar bizde yine vectra vardı ama 2.5 V6 CDX ti.... bir sabah arkadaşar geldi kapıya. nereye dedim. sahile gidiyoruz dediler.. içlerinden birisi babasının arabasını almış hava atıyo:D tabi ben de gaza geldim babam uyuyodu.. anahtarları görmeden aldım... atladık vectraya :D sahile gidiyoruz... sahile geldik.. çocuk başladı arabayı kaydırmaya, sağ sol kaydırıyo, ben de bi deniyim dedim :D (cahillik işte) bi kaç kere çevirdim olduğu yerde güzel oldu.. sonra cep telefonu çaldı.. bi baktım babam arıyo:D ben titremeye başladım zaten.. bi açtım teli. nerdesin dedi:D ben de arabayı yıkamaya gittim dedim... gelcem birazdan dedim:D ve bi baktım arkamda babam :D meğersem sabah anahtarı alırken beni görmüş ve biz sahile gidene kadar diğer kısa yoldan sahile gitmiş:D

Araba sürmeyi yeni yeni öğreniyordum, kendimce ustalaştıktan sonra babamın Clio Symbol' ünü kaçırmaya karar verdim. :D İzmir' den habersizce gelen ablam süpriz yapmak için beni aradı, 'otogardayım gel taksiyle al beni' dedi. Fırsat bu fırsat atladım gizliden Clio' ya,:o yanımada küçük kardeşimi gittim otogara. Çocuk kapının koluna yapışmış tabi. Ablamı aldım tekrar yola çıktık. Merter' de Vakkonun orda yağmur çiselemeye başladı. Ben kendime o kadar güveniyorum ki :good: ablama baka baka konuşuyorum, yolu düşündüğüm yok. Bakmıyorum bile o taraflara. :hıh: Ablam da bana bakarak konuşuyo tabi. Kardeşim kendi havasında. Radyoda beğendiğim bir parça çıktı. Direksiyon kumandası varken ben eğilip radyonun ses düğmesini aramaya başladım. Ablam da benle arıyo düğmeyi :D Neyse buldum, kafamı bir kaldırdım ki sağ camdan diğer araçları gördüm. Sağa çekmiş beni seğrediyolar. Önüme bakmak aklıma geldi, :eek: koskoca bir duvar hızla bana yaklaşıyor ya da ben ona. Ablam kafası eğik hala radyoyla uğraşıyo :mad: Frene bastum zar zor sola kırdım arabayı ama olan oldu tabi :cry:Babam sonra 'nasıl oldu oğlum kaza' demiş, 'radyonun ses düğmesini arıyordum! diye başlamışım:sorry:

sabah yoğun trafikte ilerliyorum sağ tarafımdan bir volkswagen golf geçti ama arabanın tekeri bisiklet tekeri gibi incecik (istepmeyi takmış) alla alla bu nasıl teker deyip takip ederken bir çatırtı tabiki öndeki araca arkadan bindirdik para verip anlaştım ama o gün bugün gözümü yoldan ayırmam

deniz suyuyla biraz yıkamış olması büyük ihtimal:D(gulu gulu bulu bulu filan)

Geri